استرالیا علیه هند: برد هاگ جایگاه روهیت شارما را در مرحله دادرسی شک می کند.

استرالیا در برابر هند: توئیتر Wasim Jaffer's Trolls Brad Hoggs که سوالاتی در مورد روهیت شارما ایجاد می کند

برد هاگ نظر خود را بر اساس ضبط Rohit Sharma هنگام گشت و گذار در طولانی ترین قالب بازی استوار کرد.© خبرگزاری فرانسه


وسیم جعفر کریکت سابق فوتبال هند اخیراً در شبکه های اجتماعی بسیار فعال بوده و واکنش های جالبی را درباره موضوعات مختلف ارائه می دهد. روز جمعه ، جفر چند سرگرمی دیگر ارائه داد و براد هاگ ، چرخنده سابق استرالیایی را ترول کرد. هاگ در توییتر خود در مورد عدم اعتماد به نفس روهیت شارما برای نگه داشتن یک مکان در ترکیب هند برای سری آزمون های چهار مسابقه ای آینده در استرالیا نوشت. این پیرمرد 49 ساله این عقیده را بر اساس ضبط یک ساز جدید هنگام تور در طولانی ترین قالب بازی انجام داده است. رهان کار بزرگی انجام خواهد داد ، تنها گزینه دیگر روهیت است ، اما سابقه وی در مسابقات “کریکت تست” هیچ قطعیتی برای حضور در تیم نمی دهد. چگونه Adjinka Rahane نقش کاپیتان را در سه آزمایش گذشته به عهده گرفته است. یک ناخدای معمولی ویرات کولی در پایان اولین آزمون به خانه باز می گردد.

بوق تجاری

جفر مطمئناً عدم اعتماد هوگ به توانایی روهیت در آزمایش کریکت را مورد توجه قرار داد ، که پاسخ وی این را نشان می دهد. واکنش بازیکن سابق هند به کریکت ، که متشکل از چهره ای اشک آور از شکلک خنده دار بود ، چنین خوانده است: “هیچ قطعیتی وجود ندارد که او (روهیت) در تیم # AusvInd جای می گیرد.”

تیم هند از 17 دسامبر یک سری تست چهار مسابقه ای از استرالیا برگزار می کند. دور اول این مجموعه در آدلاید و پس از آن مسابقه دوم که برای ملبورن برگزار می شود ، برگزار می شود.

دو مسابقه پایانی سری آزمون به ترتیب در سیدنی و بریزبن برگزار می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله