استرالیا علیه هند: آیا پوکوفسکی و کامرون گرین در تیم آزمایشی 17 نفره استرالیا معرفی می شوند


ویل پوکوفسکی و کامرون گرین از جوانان دارای امتیاز بالایی در روز پنجشنبه به یک تیم آزمایشی 17 نفره که با نگاه استرالیا به آینده به مصاف هند می رود ، پیوستند. کشف کننده پوکوفسکی ، 22 ساله و همه جانبه گرین ، 21 ساله ، در این فصل درها را کوبیده اند و شفیلد شیلد بومی را تحت تأثیر بسیاری از بزرگان سابق استرالیا قرار داده اند که آنها را به عضویت دعوت کرده اند. منتخبان – مربی جاستین لنگر ، ترور هونز و جورج بیلی – به تماس ها گوش می دادند ، اما نه به هزینه جو برنز غیررسمی ، که جای خود را در کنار بازیکن ثابت داوید وارنر حفظ می کند.

بوق تجاری

میچل اسوپسون و ملوان شان ابوت به همراه دیگ بخار سریع مایکل ناصر که مدتهاست در لبه قرار دارد نیز رتبه بندی کرده اند و در صف انتظار برای اولین بار هستند.

هونز گفت: “این خیلی نشانه مثبت برای کریکت استرالیا است که بسیاری از بازیکنان جوان خوب وارد مشاجره می شوند.” “البته دو نفر از این بازیکنان عالی ، کامرون گرین و ویل پوکوفسکی بودند.”

“شکل غیر قابل انکار آنها به انتخاب نیاز داشت و ما از پیوستن این جوانان بسیار خوشحالیم که این یک آزمایش عظیم در برابر حریف فوق العاده مهیبی است.”

تایمر اول استرالیا ، به رهبری تیم پین ، چهار دادگاه علیه Wirah Koli هند ، که از شب “روز” در آدلاید در 17 دسامبر در رتبه دوم کشور قرار دارد ، انجام داده است.

آنها پس از رفتن به سیدنی و بریزبن به آزمون سنتی “Boxing Day” در ملبورن می روند و کوهلی سه بازی آخر را برای بازگشت به خانه برای تولد اولین فرزندش از دست خواهد داد.

به محض ورود به استرالیا ، هند به دلیل مشکلات ویروس کرونا باید 14 روز قرنطینه شود و کوهلی در صورت تمایل به بازگشت مجبور است این تمرین را تکرار کند و این کار بعید است.

از 27 نوامبر ، دو طرف در سه جلسه یک روزه و سه “بیست” دیدار خواهند کرد. این مسابقات با دو مسابقه استرالیا A مقابل تیم هندی در سیدنی دنبال می شود تا برای آزمون آماده شوند.

– شکل عالی –

پوکوفسکی ، که تابستان سال گذشته آزمایش شد اما با مشکلات روحی روبرو بود ، در دو بازی اخیر پلک های دو پلک را مانند چاقو برای ویکتوریا غارت کرده است تا تماس خود را اجتناب ناپذیر کند.

وی اخیراً گفت که در فضای خوبی برای سر و کله زدن و آماده جنگ برای بدست آوردن بار دیگر است و با برنز فعلی که جادوهای لاغری داشت مبارزه می کند.

واگن ایستگاه گرین Watting ، که توسط Greg Chapel توصیف شد به عنوان بهترین چیزی که از زمان ریکی پونتینگ دیده است ، همچنین ماه گذشته در کلاس 197s در سراسر استرالیای غربی شلیک کرد.

به نظر می رسد که او برای شروع کمتر است ، حداقل در آزمون افتتاحیه ، تراویس هد و متیو وید اکنون ترتیب متوسط ​​را پر می کنند ، در حالی که مانوس لابوشان و استیو اسمیت در سه و چهار مسدود هستند.

سرعت حمله عملاً خودش را انتخاب کرده است: پت کامینز ، میچل استارک ، جاش هازلوود و جیمز پتینسون همه منظم هستند و ناصر و ابوت از گردن نفس می کشند.

سوپسون با سه کشش متوالی پنج اتاقه در شفیلد سپر پرونده را تحت فشار قرار داد و به عنوان ناتان لیون آموزش ندیده به آدام زامپا ترجیح داده شد.

هونس گفت: “میچ سوپسون یکی دیگر از بازیکنانی است که موفق شده و در کوئینزلند در وضعیت خوبی قرار دارد. او گزینه دومین چرخش قوی توسط ناتان لیون را به تیم ارائه می دهد و ما احساس می کنیم که او آماده و شایسته این فرصت است.”

“شان آبوت در اوایل تابستان نیز عالی بود و به عنوان یک گزینه بسیار قدرتمند برای بولینگ سریع وارد اولین تیم آزمایشی خود شد.”

بالا رفته

ترکیب استرالیا: شان ابوت ، جو برنز ، پت کامینز ، کامرون گرین ، جاش هازلوود ، تراویس هد ، مانوس لابوشان ، ناتان لیون ، مایکل ناصر ، تیم پین (کاپیتان) ، جیمز پتینسون ، ویل پوکوفسکی ، استیو اسمیت ، میچل استارک ، میچل استارک ، دیوید وارنر

انبار استرالیا: شان ابوت ، اشتون آگار ، جو برنز ، جکسون برد ، الکس کری ، هری کانوی ، کامرون گرین ، مارکوس هریس ، تراویس هد ، مویس انریکز ، نیک مادینسون ، میچل مارش ، مایکل نسر ، تیم پینت ، جیمز پینت ، جیمز ، ویل ساترلند ، میچل سوپسون

مباحث ذکر شده در این مقاله