استرالیا در مقابل هند: یان چاپل احساس می کند آموزش های بیشتر به بازدید کنندگان خفاش کمک می کند تا به پرش های تند عادت کنند

استرالیا در مقابل هند: یان چاپل احساس می کند آموزش های بیشتر به بازدید کنندگان خفاش کمک می کند تا به پرش های تند عادت کنند

یان چاپل گفت که دوره آموزش اضافی به هند کمک می کند تا با استرالیا سازگار شود© توییتر


یان چاپل ، اسکیپر سابق استرالیایی گفت که یک دوره اضافی آموزش بتمن های هندی در استرالیا به آنها کمک می کند تا به ریباند های شیب دار عادت کنند. هند و استرالیا قصد دارند در سه آزمایش ODI ، سه T20I و چهار آزمایش ، شاخ ها را در برابر یکدیگر محکم کنند. هند و استرالیا ابتدا در ODI و T20I شاخ های یکدیگر را برطرف می کنند و سپس هر دو طرف تمرکز خود را به طولانی ترین قالب بازی تغییر می دهند. تیم هندی از هر سه قالب هفته گذشته وارد استرالیا شد و اکنون هر بازیکن جلسات شبکه خود را برای آمادگی کامل آغاز کرده است.

بوق تجاری

“برنامه بی نظم کریکت استرالیا در این تابستان ، که از یک بیماری همه گیر رنج می برد ، ممکن است به سادگی به نفع هند باشد تا در تلاش برای تکرار روند پیروزی های فصل گذشته باشد. دوره محاصره اجباری هند – با آموزش مجاز – زمان بیشتری را به تیم می دهد تا با شرایط استرالیا سازگار شود. به نقل از ESPNCricinfo ، چاپل گفت: “برنامه آزمون معمولاً توسط تیم های مسافرتی تجربه می شود.”

“دوره آموزش اضافی در طول بلوک ، به توپها فرصت گسترده ای می دهد تا بفهمند چه مدت در استرالیا قابل اجرا است و خفاش ها را به جهش شیب دار غیرمعمول عادت می دهند. بسیاری از دوندگان با مشکلات تجربه دویدن کافی در استرالیا برابر استرالیا را دارند. شما همچنین باید قادر به از بین بردن این وسایل باشید. تا زمانی که ضرب و شتم ثابت کند که می تواند به طور منظم علیه این سبک حمله مبارزه کند ، او همچنان با چیزهای کوتاه درگیر خواهد شد. “

کاپیتان هندی Koli به سادگی یک آزمایش در برابر استرالیا انجام می دهد و پس از دریافت مرخصی پدری از شورای کنترل کریکت هند (BCCI) به خانه می رود.

طی سری 19-19 2018 ، هند موفق شد اولین پیروزی خود را در یک سری آزمایشات در خاک استرالیا به ثبت برساند. تیم تحت هدایت کهلی سرانجام 2-1 این سری را برد و حالا آنها دوست دارند جام مرزی “هاواسکار” را حفظ کنند.

بالا رفته

اولین تست هند و استرالیا از 17 دسامبر در آدلاید اول آغاز می شود و این مسابقه یک مسابقه شبانه روزی است.

این سری چهار مسابقه بخشی از مسابقات قهرمانی آزمون جهانی (WTC) خواهد بود. استرالیا و هند در جدول رده بندی WTC دو برتر هستند.

مباحث ذکر شده در این مقاله