استرالیا در مقابل هند: میچل سوپسون اسپینر استرالیایی آماده است تا در برابر “ضرب و شتم کلاس جهانی” هند به چالش بکشد


میچل اسوپسون ، چرخنده استرالیایی روز شنبه گفت که آماده است هر چهار دادگاه را علیه هند برگزار کند ، حتی اگر او می داند که ناتان لیون چرخنده اصلی در طولانی ترین قالب بازی است. حرفه بین المللی سوپسون هنوز خیلی بالا نرفته است و او فقط در صورتی می تواند برابر هند بازی کند که زمین ها برای چرخش بیش از حد راحت باشند و فضای بازی دو اسپینر وجود داشته باشد.

بوق تجاری

“گاز [Lyon] واضح است که یک چرخش عمده است ، مدتی است که وجود دارد و بارها و بارها در مسابقات تست خود را ثابت کرده است ، بنابراین من مرغ هایم را بیش از حد نمی دانم که آن را شکست دهم اما نحوه بیرون آمدن توپ در این مرحله برای من ، احساس می کنم در مکان بسیار خوبی قرار دارم. “به نقل از ESPNCricinfo ، Svepson.

“بدیهی است که چنین فرصتی باید وجود داشته باشد و اگر شرایط مناسب باشد … شما باید مایل باشید هرچه که باشد بروید. من برای هر چهار بازی آماده می شوم. اگر فرصتی پیش بیاید ، امیدوارم با هر دو دست آن را نیز بدست آورم اگر نه ، بگذارید باشد. من مطمئن هستم که احتمالات بیشتری در آینده وجود دارد ، “

در این فصل ، سوپسون در کوئینزلند در شفیلد شیلد در فرم عالی بود و در مجموع 23 گل در سه بازی به ثمر رساند.

تمام بازی های Shield در این فصل در آدلاید برگزار شد و او بیش از آنچه می توانست به بریزبن برگردد برای کوئینزلند بازی کرد.

مطالب پیشنهادی  لیفت سانترال لب چگونه انجام میشود؟

سوپسون گفت بولینگ در یک تیم کلاس جهانی هند برای او یک چالش بزرگ است و او مشتاقانه منتظر آن است.

بالا رفته

“صد در صد ، شما می خواهید خود را به بهترین وجه به چالش بکشید ، و این راز نیست [Kohli] آنجا با بهترین ها. برای من ، این فقط یک چالش دیگر و چیز دیگری است که من را هیجان زده می کند ، اینکه بتوانم خودم را در برابر کریکت بزرگ دیگر و همه درگیری های کلاس جهانی آنها محک بزنم ، بنابراین فرصت بازی این بچه ها آزمایش دیگری برای من است. چالشی که نمی توانم منتظر آن بمانم ، “Svepson گفت.

اولین آزمایش در 17 دسامبر در آدلاید اول برگزار می شود و یک امر شبانه روزی است.

مباحث ذکر شده در این مقاله