استرالیا در مقابل هند: میچل سوپسون اسپینر استرالیایی آماده است تا در برابر “ضرب و شتم کلاس جهانی” هند به چالش بکشد


میچل اسوپسون ، چرخنده استرالیایی روز شنبه گفت که آماده است هر چهار دادگاه را علیه هند برگزار کند ، حتی اگر او می داند که ناتان لیون چرخنده اصلی در طولانی ترین قالب بازی است. حرفه بین المللی سوپسون هنوز خیلی بالا نرفته است و او فقط در صورتی می تواند برابر هند بازی کند که زمین ها برای چرخش بیش از حد راحت باشند و فضای بازی دو اسپینر وجود داشته باشد.

بوق تجاری

“گاز [Lyon] واضح است که یک چرخش عمده است ، مدتی است که وجود دارد و بارها و بارها در مسابقات تست خود را ثابت کرده است ، بنابراین من مرغ هایم را بیش از حد نمی دانم که آن را شکست دهم اما نحوه بیرون آمدن توپ در این مرحله برای من ، احساس می کنم در مکان بسیار خوبی قرار دارم. “به نقل از ESPNCricinfo ، Svepson.

“بدیهی است که چنین فرصتی باید وجود داشته باشد و اگر شرایط مناسب باشد … شما باید مایل باشید هرچه که باشد بروید. من برای هر چهار بازی آماده می شوم. اگر فرصتی پیش بیاید ، امیدوارم با هر دو دست آن را نیز بدست آورم اگر نه ، بگذارید باشد. من مطمئن هستم که احتمالات بیشتری در آینده وجود دارد ، “

در این فصل ، سوپسون در کوئینزلند در شفیلد شیلد در فرم عالی بود و در مجموع 23 گل در سه بازی به ثمر رساند.

تمام بازی های Shield در این فصل در آدلاید برگزار شد و او بیش از آنچه می توانست به بریزبن برگردد برای کوئینزلند بازی کرد.

سوپسون گفت بولینگ در یک تیم کلاس جهانی هند برای او یک چالش بزرگ است و او مشتاقانه منتظر آن است.

بالا رفته

“صد در صد ، شما می خواهید خود را به بهترین وجه به چالش بکشید ، و این راز نیست [Kohli] آنجا با بهترین ها. برای من ، این فقط یک چالش دیگر و چیز دیگری است که من را هیجان زده می کند ، اینکه بتوانم خودم را در برابر کریکت بزرگ دیگر و همه درگیری های کلاس جهانی آنها محک بزنم ، بنابراین فرصت بازی این بچه ها آزمایش دیگری برای من است. چالشی که نمی توانم منتظر آن بمانم ، “Svepson گفت.

اولین آزمایش در 17 دسامبر در آدلاید اول برگزار می شود و یک امر شبانه روزی است.

مباحث ذکر شده در این مقاله