استرالیا در مقابل هند: جاستین لانگر پیشنهاد می کند جو برنز قبل از ویل پوکوفسکی مقام اول را برای اولین تست حفظ کند

استرالیا در مقابل هند: جاستین لانگر پیشنهاد می کند جو برنز قبل از ویل پوکوفسکی مقام اول را برای اولین تست حفظ کند

جاستین لانگر گفت که عاشق ترکیب جو برنز و دیوید وارنر است.© خبرگزاری فرانسه


جاستین لانگر ، سرمربی استرالیا روز جمعه اظهار داشت که جو برنز جایگاه خود را در رأس دستورات مبارزه برای اولین آزمایش برابر هند از 17 دسامبر حفظ خواهد کرد. باتسمن ویل پوکوفسکی روز پنجشنبه به تیم آزمون معرفی شد. پوکوفسکی در فرم عالی بود. در این فصل ، خفاشگر راست دست دو قرن دو برابر در شاخ شفیلد سپر شکسته است.

بوق تجاری

“آیا پوکوفسکی برای انجام اولین آزمون از نظر انسانی هر کاری ممکن انجام خواهد داد و این چیزی است که باید آن را بسنجیم. ما هرگز نباید کاری را که بچه ها برای رساندن ما به جایی که هستیم انجام داده اند (همچنین) دست کم بگیریم. ، و این فلسفه و نگرش مدتهاست که بخش مهمی از موفقیت کریکت استرالیا است. “به نقل از لانگر توسط cricket.com.au.

لانگر به همکاری قوی برنز با دیوید وارنر اشاره کرد ، که همچنین نقش مهمی در صعود استرالیا به بالای رتبه بندی آزمون ICC داشت.

به نقل از cricket.com.au ، لانگر گفت: “ما دوره ای را پشت سر گذاشتیم كه قطعات و نقایص زیادی وجود داشت و باید از بچه ها حمایت كنیم. این ممكن است تغییر كند ، اما ما باید از یك فلسفه نسبتاً قوی پیروی كنیم.”

بالا رفته

وی افزود: “آخرین باری که ما کریکت بازی کردیم ، ترکیب جو برنز و دیوید وارنر را بسیار دوست داشتیم. آنها یک هم افزایی واقعی دارند ، با هم خوب کار می کنند ، بنابراین در این مرحله من می گویم که همان ثابت خواهد ماند.” .

کریکت استرالیا همچنین یک تیم ملی استرالیایی 19 بازیکن را برای بازی هند و الف هند در مسابقات تورموئین اووال و سیدنی کریکت فیلد انتخاب کرده است که شامل 9 بازیکن از تیم آزمون و سردار است. تیم پین استرالیا. مهمانی های نهایی و کاپیتان نزدیک به هر مسابقه انتخاب می شوند.

مباحث ذکر شده در این مقاله