استرالیا در مقابل هند: تیم مردان استرالیا در مسابقات آینده T20Is برابر هند پیراهن “بومی” به تن می کنند

استرالیا در مقابل هند: تیم مردان استرالیا در بازی T20I آینده مقابل هند پیراهن خانگی به تن می کنند

این پیراهن ادامه داستان اولین تیم استرالیایی است که در سال 1868 به خارج از کشور سفر می کند.© توییتر


کریکت استرالیا روز چهارشنبه تأیید کرد که تیم مردان در سری سه بازی آینده T20I برابر هند پیراهن “بومی” را به تن خواهد کرد. پیراهن ادامه داستان اولین تیم استرالیایی برای سفر به خارج از کشور در سال 1868 خواهد بود. تیم کریکت استرالیا در سال 1868 یک سفر سه ماهه از استرالیا به انگلیس از طریق دریا انجام داد و طرفین 47 مسابقه را در مشهورترین مکانهای کریکت جهان انجام دادند. کریکت استرالیا در توئیتی نوشت: “پیراهن توسط خاله فیو کلارک و بوچولا و زن Gubby Gubby Courtney Hagen طراحی شده است و داستان تیم کریکت 1868 را ادامه می دهد.”

بوق تجاری

به گزارش ESPNCinfo ، خاله فیونا کلارک ، همسر کایر واررانگ ، نوه بزرگ گورنگارونگ (“پشه”) ، که عضوی از تیمی بود که در سال 1868 در انگلیس بازی کرد ، آثار اصلی “Walkabout Wickets” را تولید کرده است که در جلوی پیراهن ارائه خواهد شد.

این پیراهن توسط کورتنی هاگن ، بوچولا و زن Gubi Gubi و همچنین متخصص کریکت بومی استرالیا طراحی شده است.

بالا رفته

“با تشکر از طراحی ، ما می خواستیم چیزی ایجاد کنیم که به بومیان و جزایر تنگه تورس ادای احترام کند – گذشته ، حال و آینده. ما شامل آثار هنری هستیم که از طریق ارتباط با اجداد خود نماد قدرت ، رهبری و پشتیبانی هستند ، که از طریق ستاره ها و مقاومت تیم 1868 نشان داده شده است. این افتخار بود که می توانستم این پیراهن را به همراه عمه فیونا طراحی کنم. “به نقل از ESPNCricinfo هاگن.

اولین T20I بین هند و استرالیا در تاریخ 4 دسامبر در Manuka Oval در کانبرا برگزار می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله