استرالیا در مقابل هند: استیو وو از دست دادن سه دادگاه ، ویرا کولی را ناامید کرد


استیو وو ، بزرگ استرالیایی روز سه شنبه گفت كه از اینكه كاپیتان هندی ، ویرات كولی ، در بدو تولد اولین فرزندش سه آزمایش را از دست خواهد داد ، متعجب و ناامید شد و عدم حضور او باعث كاهش تعداد سریال ها می شود. پسر 32 ساله و همسرش ستاره بالیوود آنوشکا شارما در ماه ژانویه در انتظار تولد هستند و کوهلی پس از اولین آزمایش در آدلاید که از 17 دسامبر آغاز می شود ، از هیئت کریکت هند اجازه بازگشت به خانه را دریافت کرده است. سوپراستارهای باتسمن می توانند شانس استرالیا را برای به دست آوردن دوباره جایزه “Border-Gavascar” ، ضربه ای برای صدا و سیما و مدیران کریکت که قبلاً تأثیرات سالهای همه گیر را احساس کرده اند ، افزایش دهند.

بوق تجاری

ناو پیشین وون که 168 آزمایش را انجام داد ، به خبرگزاری فرانسه گفت: “من از اینکه او آنجا نباشد کمی ناامید شده ام و متعجب شدم.”

“این بعد از اینکه تقریباً به همه چیز دست یافت ، به عنوان یکی از سریالهای کلیدی زندگی حرفه ای او شکل گرفت. اما بدیهی است که خانواده در درجه اول قرار دارد.”

این هفته هند قرار است برای تعطیلات به استرالیا برود و در آنجا قبل از اولین دوره بین المللی یک روزه در 27 نوامبر دو هفته را در قرنطینه در سیدنی بگذراند.

کوهلی پیش از اعزام به خانه در سه ODI ، سه بیست و دوازده بین المللی و اولین آزمون – مسابقه شبانه روزی در آدلاید – هند را هدایت می کند.

آزمون دوم در ملبورن در تاریخ 26 دسامبر آغاز می شود و به دنبال آن مسابقات در سیدنی در 7 ژانویه و بریزبن در 15 ژانویه برگزار می شود که همه آنها تحت پروتکل های ایمنی زیستی سخت برگزار می شوند.

واو گفت که نبود کوهلی “واقعاً سریال را می برد” اما استرالیا دوست دارد او بازی کند.

وی گفت: “این مانند دو سال پیش است که هند بدون (دیوید) وارنر یا (استیو) اسمیت برنده شد.”

“شما واقعاً می خواهید در بهترین تقابل ممکن پیروز شوید ، به خصوص اگر این مانند جنگیدن برای عنوان فوق سنگین وزن باشد.”

نیک هاکلی ، مدیر موقت کریکت استرالیا ، جسورانه تصمیم کوهل را ابراز کرد و به ایستگاه رادیویی سیدنی SEN گفت: “این همیشه روی نقشه ها بوده است”.

وی گفت: “ما بسیار هیجان زده هستیم که ویرات با سه آزمایش ODI ، سه دستگاه T20 ، اولین آزمایش جهانی در برابر هند روز و شب انجام می شود و ما باید به این واقعیت احترام بگذاریم که او می خواهد برای تولد اولین فرزند خود در آنجا باشد.” و همچنین اعتراف کرد که بسیار ناامید کننده بود.

در حالی که کوهلی بخشی از این سریال را از دست خواهد داد ، روهیت شارما ، یکی دیگر از کلاهبرداران اصلی ، پس از اینکه در ابتدا به دلیل مشکلات آسیب دیدگی از دست رفت ، به تیم آزمون اضافه شد.

وو گفت که طرف هند همچنان با کیفیت ترین لباس را حفظ می کند.

بالا رفته

وی با تماس با جاسپر بومرو ، K.L گفت: “آنها حتی بدون کوهلی یک حریف خطرناک هستند و من فکر می کنم این یک سریال سخت خواهد بود.” Rahula و Ajinkyu Rahane خطرناک هستند.

“من فکر نمی کنم چیز زیادی بین طرفین باشد.”

مباحث ذکر شده در این مقاله