استرالیا در برابر هند: کریکت استرالیا برای ایجاد نژاد پرستی “پابرهنه”


معاون کاپیتان پت کامینز روز دوشنبه گفت ، تیم کریکت مردان استرالیا قبل از سری آینده مقابل هند “پابرهنه” را تشکیل می دهد تا مخالفت با نژادپرستی را نشان دهد و فرهنگ بومیان را جشن بگیرد. کامینز گفت که این تصمیم پس از بحث و گفتگو در تیم اتخاذ شده است ، که مورد انتقاد استاد مایکل هولدینگ استاد هند غربی به دلیل عدم توانایی در زانو زدن در طول تور انگلیس در ماه سپتامبر قرار گرفت. تمرین جمع آوری پابرهنه در زمین قبل از سریال توسط تیم زنان استرالیا در سال جاری و به درخواست اشلی گاردنر همه جانبه ، که میراث بومی دارد ، معرفی شد.

بوق تجاری

پت کامینز گفت که تیم مردان او را برای تور هند ، که از 27 نوامبر آغاز می شود ، ارائه می دهند و این مراسم را به عنوان یک مراسم منظم قبل از بازی در ابتدای این مجموعه قرار می دهد.

وی در یک کنفرانس تلفنی به خبرنگاران گفت: “ما فکر می کنیم انجام وظیفه ما بسیار مهم است و تصمیم گرفتیم یک حلقه پا برهنه ایجاد کنیم.”

“نه تنها به عنوان یک ورزش ، بلکه ما به عنوان مردم کاملاً نژادپرستانه هستیم.

“من فکر می کنم ما می توانیم دستان خود را بالا ببریم و بگوییم که در گذشته ما به اندازه کافی کار نکرده ایم و می خواهیم بهتر شویم ، بنابراین این یک چیز کوچک است که قصد داریم تابستان امسال معرفی کنیم.”

این عمل زانو زدن توسط كولین كوپرنیكوس ، مدافع سابق NFL آمریكا ، كه اولین بار در سال 2016 در اعتراض به خشونت پلیس علیه سیاه پوستان و سایر اقلیت ها این عمل را انجام داد ، ستایش شد.

کامینز گفت که کریکت استرالیایی ها به دلیل سر تکان دادن به فرهنگ بومیان ، حلقه رئیس را انتخاب کردند.

وی گفت: “در استرالیا ، ما معتقدیم كه بیشترین گروه حاشیه نشین ، مردم بقیه ملتها هستند.”

بالا رفته

“ما فکر می کنیم که این دایره پابرهنه است – یک روش عالی برای جشن گرفتن آنها. برخی از افراد ممکن است بخواهند زانو بگیرند و آن را به گونه دیگری نشان دهند (پشتیبانی) ، ما کاملاً طرفدار آن هستیم.”

جاستین لنگر ، مربی استرالیایی از انتقادات هولدینگی گیج شد و سپس گفت که تیم او می خواهد یک پیام “ثابت و قدرتمند” علیه نژادپرستی ارسال کند.

مباحث ذکر شده در این مقاله