استرالیا در برابر هند: چتشوار پوجارا قبل از عزیمت قبل از عزیمت به سیدنی ، یک عکس مفید با خانواده به اشتراک می گذارد. Ch

استرالیا در برابر هند: چتشوار پوجارا قبل از عزیمت قبل از عزیمت به سیدنی ، یک عکس مفید با خانواده به اشتراک می گذارد.  Ch

استرالیا در برابر هند: Cheteshwar Pujara بخشی از تیم آزمایشی هند برای تور استرالیا است.© خبرگزاری فرانسه


چتشوار پوجارا عکسی را که همسرش پوجا در استوری های خود در اینستاگرام منتشر کرده است ، جایی که پوجارا ، همسرش و دخترش آدیتی می بینند قبل از عزیمت به سیدنی همراه با بقیه نیروهای هندی که در حال سفر به تور کامل استرالیا هستند ، جلوی دوربین عکس می گیرند. از نوامبر 2020 تا ژانویه 2021 ، هند قرار است سه برنامه بین المللی یک روزه ، سه بیست و دوازده بین المللی و چهار آزمایش را برگزار کند. این سریال در اولین ODI سیدنی آغاز می شود. مجموعه هایی با کارمندان محدود در سیدنی و کانبرا و تست ها – در آدلاید ، ملبورن ، سیدنی و بریزبن بازی می کنند.

بوق تجاری
2o39idpg

پوجارا ، بخشی از گروه آزمایشی هند ، قبل از آغاز اولین آزمون در آدلاید در 17 دسامبر زیر نور یک توپ صورتی ، تعطیلات طولانی در استرالیا خواهد داشت.

دومین و سومین دوره آزمایشی روزهای بوکس و دوره های سال نو در ملبورن و سیدنی از 26 دسامبر 2020 تا 7 ژانویه 2021 خواهد بود.

این مجموعه و تور در چهارمین و آخرین آزمون در بریزبن به اوج خود می رسند که از 15 ژانویه آغاز می شود.
پوجارا یکی از ارکان خط آزمایش در هند است که از آزمون دوم فاقد کاپیتان ویرات کولی است.

کوهلی با مرخصی پدری به هند باز می گردد تا در کنار همسرش ، بازیگر آنوشکا شارما باشد و آنها در انتظار فرزند اول خود هستند.

بالا رفته

پوجارا در آخرین تور خود در استرالیا در سالهای 19-19 2018 زمانی که اولین سری آزمایشات خود را در خاک استرالیا به دست آورد ، یکی از مهمترین مجریان هند بود.

خفاش راست دست به عنوان بهترین گلزن این سری به کار خود پایان داد و با 521 اجرا از چهار آزمایش 74.42 با سه قرن و پنجاه امتیاز.

مباحث ذکر شده در این مقاله