استرالیا در برابر هند: پت کامینز ، ویرات کوهلی را هدف “بزرگی” می داند که در سریالی بعدی هدفش خواهد بود


پیش بینی می شود پت کامینز مسابقه سریع السیر استرالیایی ویراته کول را به عنوان ویکت “بزرگی” که در سری آتی برابر هند هدفش خواهد بود ببیند و گفت سکوت مهمان کاپیتان برای شانس میزبان بسیار مهم است. در حال حاضر ، تیم کریکت هند از سری کامل در استرالیا به سر می برد که شامل سه ODI و تعداد تیم های بین المللی T20 و به دنبال آن یک لاستیک برای چهار آزمایش است. این تور در ODI در تاریخ 27 نوامبر آغاز می شود. “من فکر می کنم هر طرف یک یا دو بیت دارد و آنها ویکت های بزرگی هستند. اکثر تیم ها یک کاپیتان دارند – جو روت از انگلیس ، کین ویلیامسون از نیوزیلند. مانند ویکت های خود را بدست آورید که به پیروزی در بازی کمک زیادی می کند.” – گفت Cummins Fox Cricket.

بوق تجاری

وی افزود: “او (كولی) همیشه عالی است. شما مفسران بی وقفه درباره او صحبت می كنید ، بنابراین امیدوارم كه بتوانیم سكوت كنیم.”

کامینز که به عنوان کاپیتان توپ های سفید و قرمز انتخاب شده است ، یکی از 11 بازیکن استرالیایی است که پس از بازگشت از امارات ، جایی که برای IPS در کلایت نایت سواران بازی می کرد ، اکنون در قرنطینه به سر می برد.

قرنطینه آنها در آستانه گشودن ODI در برابر هند در زمین کریکت در سیدنی پایان می یابد.

“خوب است که به اینجا در سیدنی برگردم. بدیهی است که ما مسدود شده ایم اما برای چند ساعت در روز آزاد می شویم.

وی گفت: “ما اکنون سه تا چهار ماه است که در وسط این (کریکت در حباب های بیولوژیکی ایمن) قرار داریم ، بنابراین شروع به عادت می کنیم.”

“اما عجیب خواهد بود – ما پنجشنبه شب بیرون می رویم و سپس به سراغ پسران هتل می رویم ، اما شانس زیادی وجود دارد که آنها را نبینیم تا اینکه جمعه به معنای واقعی کلمه به SCG برویم.”

کامینز گفت استرالیا به خوبی آماده یک مبارزه سخت علیه هند در این مجموعه است.

“این بسیار عظیم خواهد بود. بدیهی است که ما به اینجا برگشته ایم ، به وطن خود. جز اینکه ما بارها در هتل ها و حباب ها می گذرانیم ، احساس می کنم که آمادگی ما واقعاً خوب بوده است.

“ما به انگلستان رفت و یک تور وجود دارد خوب بود. بسیاری از پسران 14 T20 بازی در چند هفته گذشته بازی کرده اند و بچه های دیگر خواهد شد بازی کریکت هوشمندانه است. بنابراین به نظر می رسد مانند همه ما تیراندازی بودیم و بسیاری از مسائل پشت سر ما.” او گفت.

اتر اجباری گفت که طی چند سال گذشته مانند یک دیگ تکامل یافته است.

بالا رفته

“من احتمالاً چند سال پیش کمی سریعتر بودم ، اما احساس می کنم در طی چند سال گذشته بهتر شده ام ، و مراحل مختلف بازی را یاد گرفته ام و وقتی بولینگ می کنم. احساس می کنم کمی بیشتر کنترل نوسانات و درز را بدست آورده ام.” کامینز گفت.

“هر شرایطی که ایجاد کنیم ، من چند ابزار دارم که می توانم به آنها متوسل شوم.”

مباحث ذکر شده در این مقاله