استرالیا در برابر هند: “مدت طولانی انتظار” محمد شامی در تیم “شبکه های هند” در حال پایان است ، “هیچ احساس بهتری برای او وجود ندارد”. تماشا کردن

استرالیا علیه هند: محمد شامیس

محمد شامی دومین شرکت کننده بزرگ ویکت در هند در آخرین سری آزمایشات در هند در استرالیا شد.© محمد شامی / توییتر


محمد شامی با کار در شبکه ها برای سریال های آینده هند در استرالیا آماده شد. دیگ سریع 30 ساله در هر سه قالب در جوخه های هند گنجانده شده است و می توان آن را در تاریخ 27 نوامبر مشاهده کرد ، زمانی که هند در اولین مسابقه بین المللی یک روزه در زمین کریکت سیدنی (SCG) به استرالیا می آید. شامی به عنوان تیتر یک ویدئو که در شبکه های اجتماعی منتشر کرد از دویدن به یک کاسه در شبکه اینترنت نوشت: “هیچ احساسی بهتر از بازی برای کشور شما وجود ندارد. انتظار طولانی برای آنلاین شدن # تیم_هندانیا امروز سرانجام به پایان رسیده است! چشم به راه تور استرالیا هستیم.” .

بوق تجاری

شامی از زمان اولین حضور خود در سال 2013 ، 49 آزمایش ، 77 مورد ODI و 11 بیست و دوازده تیم بین المللی را برای هند انجام داده است.

وی در آخرین سفر خود به استرالیا در سالهای 19-2018 ، دیگ اصلی دیگ هندوستان بود و در چهار آزمایش 16 ویکت و در سه مرحله ODI پنج ویکت گرفت.

در کل ، شامی 180 ویکت آزمون با 27.36 ، 144 ویکت ODI با 25.42 و 12 دروازه بان T20I دارد.

قبل از انجام اولین آزمایش در آدلاید ، که یک کار شبانه روزی است ، هند تور خود را با سه ODI و سه T20I در سیدنی و کانبرا از 27 نوامبر تا 8 دسامبر آغاز کرد.

بالا رفته

سه آزمون دیگر در ملبورن (26 تا 30 دسامبر) ، سیدنی (7 تا 11 ژانویه) و بریزبن (15 تا 19 ژانویه) انجام می شود.

دومین جلسه آموزش در هند روز یکشنبه ، 15 نوامبر برگزار شد ، هنگامی که مانند ویرات کولی و چتشوار پوجارا آموزش کشیدن و چرخاندن R Ashwin و همچنین در دیگ بخار سریع دیده می شد T Natarajan یک بازی بولینگ را در شبکه برگزار کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله