استرالیا در برابر هند: عملکرد IPL 2020 تأثیر زیادی در تور استرالیا داشته است


محمد شامی ، که با هواپیما در هند کار می کند ، پس از عملکرد چشمگیر در IPL در “منطقه مناسب” است و به او اجازه می دهد “بدون هیچ گونه فشاری” برای یک آزمایش بزرگ علیه استرالیا آماده شود. شامی بهترین فصل IPL خود را پشت سر گذاشت ، زیرا 20 گل در Kings XI پنجاب ، از جمله دفاع دیدنی پنج اجرا شده در بازی دو برابر Super Over مقابل سرخپوستان بمبئی ، از نکات قابل توجه در این مسابقات بود. شامی روز شنبه به BCCI.TV گفت: “عملکرد من برای KXIP در IPL اعتماد به نفس زیادی به من داد و مرا در منطقه مناسب قرار داد.”

بوق تجاری

شامی ، هنرمندی با توپ قرمز ، احساس می کند که یک IPL خوب بار او را برداشته است.

“بزرگترین مزیت این است که اکنون می توانم بدون هیچ فشاری برای سری بعدی آماده شوم. من هیچ باری ندارم. در حال حاضر خیلی راحت هستم.”

“من خیلی روی بولینگ و تناسب اندامم در قفل کار کردم. می دانستم IPL دیر یا زود اتفاق خواهد افتاد و برای آن آماده می شدم.”

شامی تاس نساخت زیرا مسابقات آزمایشی برای او در این تور اولویت است زیرا هفته گذشته در طول تمرین سعی می کند وارد اهرم شود.

“ما یک تور طولانی خواهیم داشت که با یک توپ سفید و سپس تست های صورتی و قرمز شروع می شود. تمرکز بر روی توپ قرمز بوده است و من روی حرکت و طول و درز خود کار می کنم.”

“من همیشه احساس کرده ام که هنگامی که توپ را با وزن مناسب شروع به پرتاب می کنید ، می توانید در قالب های مختلف موفق شوید.”

او احساس می کند که بعد از IPL ، شکل توپ سفید او کنترل می شود و بنابراین به آمادگی بیشتری برای توپ قرمز احتیاج داشت.

“آنچه شما نیاز دارید کنترل است. من با توپ سفید کار بسیار خوبی انجام داده ام و اکنون وقت خود را در تورها می گذرانم ، با توپ قرمز بولینگ می کنم. شما در همان منطقه بولینگ نمی کنید زیرا این دو قالب متفاوت هستند ، اما اصول شما تغییر چندانی نمی کند.”

هنگامی که استیو اسمیت و دیوید وارنر ، که در جریان مبارزات پیروزمندانه هند در سال های 19-19-2018 مفقود شده بودند ، به ترکیب بازگشتند ، کوارتت سرعت هند سخت تر می شود.

اما دیگ بزرگ به سختی از حضور آنها ناراحت است.

شامی گفت: “هند خفاش های با کیفیتی دارد و ما در شبکه به آنها اعتماد می کنیم. ما به اسامی نگاه نمی کنیم ، بلکه مهارت های خود را متمرکز می کنیم. شما می توانید یک کشتی گیر کلاس جهانی باشید ، اما یک توپ خوب هنوز شما را بیرون می کشد.”

جادوگر پیشکسوت گفت که مجموعه های مختلف مهارت ، حمله ای بسیار قدرتمند مانند حمله هند با خود ، اومد یداو ، ایشانت شارما و جاسپر بومرا را ایجاد می کند.

“تیم بولینگ سریع ما می تواند با سرعت 140 کیلومتر در ساعت شتاب بگیرد و شما در استرالیا به آن سرعت نیاز دارید. حتی ذخایر ما نیز سریع هستند ، چنین حمله ای را نمی بینید.”

شامی یادآوری کرد که پیسرز به خوبی از پس شرایط خارجی برآمد و برای بسیاری از مسابقات خارج از خانه و همچنین در یک محیط دوستانه خانگی 20 ویکت گرفت.

“رقابت سالمی وجود دارد اما در گروه هیچ رقابتی وجود ندارد. اگر به اعداد نگاهی بیندازید ، تقریباً در همه دورهای خارج از خانه موفق شدیم 20 ویکت انتخاب کنیم.”

بالا رفته

صحبت از IPL و شامی ابراز خرسندی می کند که وقتی اعتصاب دو مهاجم مانند روهیت شارما و کوینتون دی کوک اعتصاب کرد ، می تواند فقط از پنج دویدن دفاع کند.

“توانایی دفاع فقط در 5 مسابقه در برابر دو منفجر کننده ترین بتمن (روهیت شارما و کوئینتون دی کوکو) کاملاً راضی کننده است. وقتی هدف خیلی کوچک باشد هیچ خطایی وجود ندارد.”

مباحث ذکر شده در این مقاله