استرالیا در برابر هند: روهیت شارما بعداً به استرالیا سفر خواهد کرد ، و در یک سری آزمایشات شرکت خواهد کرد.

روهیت شارما بعداً با یک سری آزمایشات به استرالیا سفر خواهد کرد

روهیت شارما به دلیل مصدومیت از حضور در هر سه تیم در تور استرالیا غایب بود.© خبرگزاری فرانسه


روهیت شارما ، کاشف و کاپیتان هندی بمبئی هند قرار است بخشی از سری استرالیا شود که پس از سیزدهمین دوره لیگ برتر هند برگزار می شود. اما او در تاریخ 11 نوامبر با بقیه اعضای تیم پرواز نخواهد کرد. او بعداً با دقت در سری تست به آنها می پیوندد. در گفتگویی با ANI ، منابعی که از وقایع تیم هند مطلع هستند ، گفتند که بتسومان قبل از اینکه تمام قدرتش را ببرد ، کمی بیشتر به زمان نیاز دارد.

بوق تجاری

این منبع گفت: “او احتمالاً در سریال های استرالیایی شرکت خواهد کرد ، اما به احتمال زیاد برای آزمایشات. فکر نکنید با زمان توانبخشی و دوره قرنطینه در استرالیا ، او می تواند برای سریال های با تعداد محدود پرسنل بالغ شود.”

در حالی که سری دو جانبه مقابل استرالیا با یک سری محدود آغاز می شود ، ویرات کوهلی و پسران نیز چهار آزمایش در برابر استرالیا برگزار می کنند که بخشی از مسابقات جهانی خواهد بود و برنده یک قدم به فینال نزدیک می شود ، بازی که انتظار می رود در تاریخ ارباب در ژوئن 2021.

با نشستن هند در بالای جدول جدول رده بندی قهرمانی و استرالیا دوم ، یک رقابت هیجان انگیز پیش بینی می شود و اولین مجموعه آزمایشی از 17 تا 21 دسامبر در آدلاید اول برگزار می شود. دوم Boxing Day است که از 26 تا 30 دسامبر در زمین کریکت ملبورن برگزار می شود. آزمون سوم از 7 تا 11 ژانویه در زمین کریکت در سیدنی و آزمایش نهایی – از 15 تا 19 ژانویه در گبا برگزار می شود.

بالا رفته

تیم هند قرار است 12 دسامبر از دبی به استرالیا پرواز کند و در سیدنی ، جایی که قرنطینه در آن برگزار می شود ، به زمین بنشیند و همچنین برای سری ODI که از 27 نوامبر در میدان کریکت سیدنی آغاز می شود ، تمرین خواهد کرد.

روهیت در حال آماده شدن برای فینال IPL است ، زیرا روز سه شنبه سرخپوستان بمبئی در حال آماده شدن برای رفتن به پایتخت دهلی در استادیوم بین المللی کریکت در دبی هستند.

مباحث ذکر شده در این مقاله