استرالیا در برابر هند: جاستین لانگر “مرد” ویراته کوهلی را برای جنبش کودکان تبریک می گوید


جاستین لانگر “احترام” خود را نسبت به ویرث كولی ابراز داشت ، كه خانواده را بالاتر از كریكت قرار داد و از جو برنز خواست تا در اولین آزمایش برابر هند برای استرالیا بماند. کولی سرمربی هند و همسرش ستاره بالیوودش آنوشکا شارما در ماه ژانویه در انتظار فرزند اول خود هستند و او قرار است پس از آغاز آزمون 21 دسامبر در آدلاید به خانه بازگردد. با بازگشت به استرالیا ، به نظر می رسد سه تست آخر در ملبورن ، سیدنی و بریزبن را از دست داده است.

بوق تجاری

غیبت او شانس شکست استرالیا برای انتقام از شکست در ایرلند را دو سال پیش افزایش می دهد ، اما این ضربه ای به صدا و سیما و هواداران است.

لانگر در یک کنفرانس ویدئویی به خبرنگاران گفت: “ویرات کولی احتمالاً بهترین بازیکنی است که من در زندگی ام دیده ام به دلایل زیادی ، نه فقط پنبه ، بلکه انرژی و علاقه او به بازی ، شیوه بازی او.”

“من نمی توانم باور كنم كه او انرژی انجام شده در هر كاری را نشان می دهد و من احترام زیادی برای او قائلم. من همچنین به او احترام می گذارم به این معنا كه او چنین تصمیمی گرفته است (از بدو تولد).

“او مردی مانند همه ماست … اگر من به هر یک از بازیکنانم توصیه می کردم ، همیشه می گفتم هرگز ، تولد فرزندان خود را از دست ندهم ، زیرا این یکی از کارهای بزرگی است که شما همیشه انجام خواهید داد “

کوهلی از اواخر ماه نوامبر ، سه بیست و دوازده دوره بین المللی و اولین آزمایش – یک مسابقه شبانه روز – قبل از عزیمت ، در سه دوره ODI حکمرانی خواهد کرد.

“البته این (عدم حضور آن) تأثیر خواهد گذاشت ، اما ما همچنین می دانیم که هند آخرین بار (در سال های 19-19 2018) ما را شکست داد. این تیم بسیار بسیار خوبی است ، ما نمی توانیم برای یک ثانیه در مورد ویرات به توافق برسیم.” لانگر اضافه کرد.

“پوکوفسکی شگفت انگیز بود”

روز پنجشنبه ، استرالیا هفدهمین تیم آزمایشی را معرفی کرد که شامل بازیکنان جوان بسیار مورد توجه ویل پوکوفسکی و کامرون گرین بود.

در حالی که بسیاری از اولین XI بسته شده بود ، طبل ها پس از دو قرن برخورد ، ضرب و شتم کردند تا پوکوفسکی جای Burns را به عنوان شریک کشف دیوید وارنر بگیرد.

لانگر گفت: “پوكوفسكی عالی بود ، مگر نه ، و این همان چیزی است كه ما بدنبال آن هستیم. ما می خواهیم بچه هایی كه در تیم نیستند آنقدر محکم بزنند كه نتوانید آنها را نادیده بگیرید.” “و مسئله این است که ویل آنقدر خوب بود که نمی توانیم او را نادیده بگیریم.

“با این حال ، من همچنین با گزارش های تابستان گذشته که آخرین بار کریکت بازی کردیم که ترکیب جو برنز و دیوید وارنر را دوست داریم ، موافقم.

“آنها هم افزایی واقعی دارند ، به خوبی با هم کار می کنند ، شیمی دارند. بنابراین در این مرحله من می گویم که همان ثابت خواهد ماند.”

وارنر ، استیو اسمیت و سایر افرادی که در لیگ برتر هند بازی می کردند اکنون به سیدنی بازگشتند و 14 روز قرنطینه اجباری را پشت سر می گذارند.

بالا رفته

این به این معنی است که تیم تا صبح 27 نوامبر کنار هم نخواهد بود.

لانگر اوضاع را “دشوار” خواند ، اما افزود: همه آنها روحیه خوبی دارند و نمی توانند منتظر شروع تابستان باشند ، همه آنها پمپاژ می شوند.

مباحث ذکر شده در این مقاله