استرالیا در برابر هند: تیم پین در انزوا از خود به دلیل شیوع COVID-19 توسط آدلاید در کالیفرنیا می گوید اولین آزمایش هنوز ادامه دارد


شیوع ویروس کرونا در آدلاید در روز دوشنبه بازیکنان استرالیایی ، از جمله کاپیتان تیم پین را مجبور به انزوا از خود کرد ، اما این کشور در کریکت گفت که اولین آزمایش ها علیه هند در 17 دسامبر طبق برنامه انجام می شود. خوشه موارد COVID-19 در آدلاید باعث شده است كه ایالت های دیگر مانند استرالیای غربی ، تاسمانی و سرزمین شمالی مرزهای خود را با استرالیای جنوبی ببندند و از ساعت 11:59 بعد از ظهر روز دوشنبه قرنطینه هتل 14 روزه را برای همه بازدیدكنندگان از آدلاید وضع كنند. سخنگوی سیدنی مورنینگ هرالد روز بعد در یک مسابقه گفت: “نظارت ادامه دارد ، اما این پایان ماجرا است.”

بوق تجاری

تعداد موارد از چهار مورد در روز یکشنبه به 17 مورد در روز دوشنبه افزایش یافت. این پیشرفت می تواند تابستان استرالیا را به هرج و مرج برانداز کند ، اما CA اصرار داشت هیچ دلیلی وجود ندارد که فکر کند ماه آغاز مسابقه ماه آینده مقابل هند – مسابقه توپ صورتی “روز و شب” در “Adelaide Aval” سوال برانگیز است.

این روزنامه گزارش داد كه CA پس از شیوع بیماری را ردیابی می كرد و مقامات آن با تصمیم گیرندگان اصلی در آدلاید در تماس بودند. مقامات بهداشتی تاسمانی از 9 نوامبر برای استطاعت قرنطینه از استرالیای جنوبی بازگردانده شدگان را اعزام کرده اند. این به این معنی بود که پین ​​، متیو وید و هم تیمی هایشان در تیم تاسمانی که به تازگی دور ابتدایی مسابقات شفیلد شیلد را در استرالیای جنوبی به پایان رسانده بودند ، باید خود را در انزوا ببینند. سخنگوی کریکت تاسمانی گفت: “… تیم Tasmanian Tigers Sheffield Shield در حال انزوا است در حالی که منتظر توصیه های اضافی از بهداشت عمومی هستیم.”

“تا به امروز بازیکنان و کارکنان قصد دارند اسمیرهای COVID-19 را انجام دهند.” تیم هند و آن استرالیایی هایی که در لیگ برتر هند در امارات شرکت کرده اند از روز پنجشنبه در قرنطینه 14 روزه در سیدنی به سر می برند.

آنها انزوا را یک روز قبل از سری ODI که از 27 نوامبر در SCG آغاز می شود ، کامل می کنند. سیدنی قبل از اینکه کانبرا سومین ODI و اولین T20 International را برگزار کند ، دو مسابقه اول را برگزار می کند.

بالا رفته

دو T20I دیگر در سیدنی برگزار می شود. در آستانه سری آزمون در هند ، دو مسابقه گرم کردن با استرالیا “A” در سیدنی وجود دارد ، اولین – از 6 تا 8 دسامبر ، که با سری T20 هم پوشانی دارد و به دنبال آن یک مسابقه شبانه روزی در SCG از 11 تا 13 دسامبر برگزار می شود.

اولین آزمون شامل جمعیت ، حدود 50 درصد از کل ظرفیت و 27000 بلیط در روز در دسترس خواهد بود.

مباحث ذکر شده در این مقاله