استرالیا در برابر هند: تور کریکت به هم ریخته به دلیل خوشه های ویروس COVID-19 در کشور میزبان


محدودیت های عملیاتی با هدف جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در استرالیای جنوبی ، آمادگی برای تور کریکت در هند را در روز دوشنبه دشوار کرد ، زیرا گزارش شد تیم پین کاپیتان استرالیا مجبور به بازنشستگی شد و سوالات در اولین آزمایش در آدلاید ایجاد شد. مقامات بهداشت و کریکت استرالیا روز دوشنبه گفتند که خیلی زود است که بگوییم تجمع سریع ویروس ها در اطراف آدلاید برای تور هند از 27 نوامبر به چه معناست.

بوق تجاری

برنامه ریزی شده است که مردم ویرات کوهلی قبل از سفر به آدلاید برای اولین آزمایش در تاریخ 17 تا 21 دسامبر ، سری ODI و T20 را در سیدنی و کانبرا نسبتاً بدون ویروس بازی کنند.

شهری در جنوب استرالیا به مرکز تلاش های استرالیا برای سرکوب یک بیماری همه گیر تبدیل شده است که 17 مورد آن به شیوع در هتل ها مربوط می شود.

روز دوشنبه ، ایالت های استرالیا برای بازگرداندن محدودیت های سفر داخلی که می تواند حرکت نیروها را پیچیده کند ، عجله داشتند.

رسانه های استرالیایی گزارش دادند که به سردار آزمون استرالیا پین و چندین بازیکن دیگر از چندین ایالت گفته شد پس از سفر به استرالیای جنوبی که در آن کریکت شفیلد شیلد بازی می کردند ، خود را منزوی کنند.

نخست وزیر استرالیای جنوبی استفان مارشال ابراز امیدواری کرده است که می توان شیوع را به موقع کنترل کرد تا از ایجاد اختلال در تور آزمایشی جلوگیری شود.

وی گفت: “کریکت هنوز در راه است و ما در اسرع وقت با آن مقابله خواهیم کرد.”

“اگر سریع و قاطعانه اقدام کنیم ، با این مسئله روبرو خواهیم شد ، امیدوارم بتوانیم این مسئله را در هفته های آینده حل و فصل کنیم.”

پایسمان و معاون کاپیتان پت کامینز نشان داده اند که هنوز در مورد تأثیر اپیدمی عدم اطمینان وجود دارد.

بالا رفته

وی گفت: “راستش ، من مطمئن نیستم که اگر مجبور شویم به آنجا برویم ، چگونه ممکن است در عرض چند هفته بر ما تأثیر بگذارد.”

“استرالیا به فکر هر قاره در کریکت است … با گزینه های مختلف ، برنامه های مختلف. بنابراین من مطمئن هستم که آنچه باید انجام دهیم ، راهی پیدا خواهیم کرد.”

مباحث ذکر شده در این مقاله