استرالیا در برابر هند: آیا پوکوفسکی احساس خواهد کرد که “شایسته حق است” در تیم آزمون شناخته شود


ویل پوکوفسکی ، ضرب و شتم سریع استرالیایی ، معتقد است که “شایسته این حق را دارد که در این سری مقابل هند” بخشی از “توپهای قرمز” باشد و نسبت به چند فصل قبل آمادگی بهتر برای اولین حضور در آزمونها را دارد. پوکوفسکی ، که به دلیل یک سری چهار مسابقه ای برابر هند در یک تیم 17 نفره استرالیایی قرار گرفته است ، از حضور صدها نفر در شفیلد شیلد جلوگیری می کند. اگرچه او دو دور ابتدایی مسابقات را از دست داد ، اما در این فصل 495 دوش را در سه دوره انجام داده و در حال حاضر بهترین گلزن مسابقات است.

بوق تجاری

پوکوفسکی در رادیو SEN گفت: “این بار احساس می شود که من لیاقت حق حضور در اینجا را دارم و اگر فرصتی پیدا کنم ، بسیار آماده ام که چالش بازی در هند را بپذیرم.” این بازیکن 22 ساله ابتدا به تیم آزمایش سری سری 2019 سری لانکا معرفی شد ، اما به دلیل مشکلات روانی از بازی کنار کشید. برای اولین بار از آن زمان ، پوکوفسکی به تیم آزمایشی اعزام شد.

“به نظر من می رسد که من در موقعیت بهتری برای استفاده از فرصتی هستم که اکنون فرصت آن را فراهم می کند نسبت به دو سال پیش.” من بیست و دو سال پیش بودم و اکنون 22 ساله هستم. من 15 یا 20 بازی درجه یک دیگر انجام داده ام و کارهای زیادی را در این زمینه انجام داده ام تا مطمئن شوم زندگی من و کریکتم واقعاً خوب است. “

تعداد کمی از جوانان کریکت استرالیایی به اندازه مدیریت پوکوفسکی سر و صدا کردند. فرم پر شور او در شفیلد شیلد باعث شده تا چندین غول استرالیایی او را به تیم دعوت کنند.

بالا رفته

پوکوفسکی در مورد آنچه که از آخرین تماس تغییر کرده است ، گفت: “احتمالاً تفاوت احساس در این است که هیجان زده هستید اما این بار آماده انجام کار هستید.” دفعه قبل ، نه اینکه آماده نبودم ، بلکه احتمالاً فقط از انتخاب استرالیا بسیار هیجان زده شده ام که زیاد به کار فکر نمی کنم. “

گنجاندن پوکوفسکی با جو جو برنز ، همکار ، که پس از شروع فاجعه بار یک تابستان درجه یک ، گرما را احساس می کند ، رقابت ایجاد کرد. اما جاستین لانگر سرمربی و تیم پین ناو از استقامت با برنزهای باتجربه خبر می دهند. یک سری چهار آزمایشی با یک بازی شبانه روزی در 17 دسامبر در آدلاید آغاز می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله