از کوتوله های استرالیا ناامید شده بود ، اما بعد از صحبت با روهیت شارما احساس خوبی داشت: Suryakumar Yadav


سوریاکومار یداو پس از اینکه در هنگام سفر به استرالیا مورد توجه قرار نگرفت ، از این کلمات متعجب شد و در گفتگوی شاد با روهیت شارما آرامش یافت. اندکی پس از صحبت با کاپیتان الهام بخش سرخپوستان بمبئی ، ناگهان ذهن سوریاکومار پرت شد و خفاش آماده گفتگوهای دیگر بود. سوریاکومار در مصاحبه ای گفت: “در آن زمان در سالن ورزشی ، روحیت کنارم نشسته بود و او فقط به من نگاه کرد و من گفتم ،” واضح است که من کمی ناامید شده ام “، زیرا او دید که من منتظر خبرهای خوبی هستم.” PTI مصاحبه.

بوق تجاری

“بعداً اینطور بود … من فقط اعتقاد داشتم که شما الان با تیم عالی عمل می کنید و به جای اینکه به آن فکر کنید (نه بردن) ، فقط همان کارهایی را می کنید که از روز اول بود. IPL “

سوریا یادآوری کرد: “…” و وقت آن فرا می رسد ، فرصت شما فرا می رسد ، شاید امروز یا فردا ، اما آن فرا خواهد رسید ، شما فقط باید خود را باور کنید. “

عدم انتخاب ، با وجود کریکت خانگی پربار و IPL ، انتظار Suryakumar را برای کلاه هند افزایش داد.

او گفت “این کلمات” از روهیت به او کمک کرد تا از ناامیدی خلاص شود.

وی گفت: “من واقعاً احساس خوبی داشتم زیرا می دانستم در آن زمان چه احساسی دارم و حتی او می توانست آن را به خوبی در چشمان من ببیند. من فکر می کنم بیرون آمدن از آن فشار بزرگی برای من بود.”

خفاش 30 ساله در بمبئی اعتراف کرد که انتخاب یک تیم برای تور استرالیا در ذهن او بود ، اگرچه چند نکته را امتحان کرد تا خود را از فکر دور کند.

“در طول این مسابقات کمی ناامید شدم. می دانستم تیم بیرون خواهد آمد و در همان روز سعی کردم سرم شلوغ باشد ، فقط سعی کنید از این فکر – انتخاب امروز خودداری کنم.”

“بنابراین من فکر کردم که فقط روی روند و چیزهایم تمرکز می کنم ، و به جای اینکه به تماس فکر کنم ، سعی می کنم خودم را مشغول کنم ، می توانم به باشگاه بروم یا شاید وقت خود را با هم تیمی هایم بگذرانم.”

وی اذعان کرد: “بله ، در اعماق فکر من تیم امشب بیرون می رود.”

و وقتی دید که نام او در این لیست نیست ، سوریاکومار صدمه دید.

“من در اتاق نشستم و فکر کردم که چرا نام من آنجا نیست ، اما پس از تماشای ترکیب ، بازیکنان زیادی بودند که همچنین زیاد دویدند و حتی آنها به طور مداوم بازی می کنند ، در هند و در IPL خوب عمل می کنند.”

“سپس فکر کردم ، به جای اینکه به آن فکر کنم ، سعی خواهم کرد که دویدن ها را بشمارم ، کار خود را انجام دهم ، آنچه در دست دارم ، آنچه تحت کنترل دارم ، و سپس منتظر فرصت باشم ، اگر چنین باشد ، با هر دو دست ، “او گفت.

سوریاکومار ضربات مختلفی را در IPL 13 بازی کرد و نشان داد که در ابتدا دوست داشت فقط روی پاهایش بازی کند ، اما سپس بازی را نیز در بیرون بهبود بخشید.

“نه فقط قبل از این IPL ، فکر می کنم از سال 2018 سعی کرده ام در تمام پارک گل بزنم. من نمی خواستم یک بازیکن یک بعدی باشم.”

“من قبلاً دوست داشتم روی پاهایم بازی کنم ، اما بعد فکر کردم: اگر شما باید در این سطح خوب بازی کنید و در این سطح مسابقه ها را گل کنید ، باید خوب تمرین کنید و طرف مقابل را بگیرید.”

“سپس من حتی بیشتر تمرین می کردم ، بیرون مشت می زدم ، زیرا قبلاً عاشق بازی Ranji Trophy بودم و در کریکت چهار روزه واقعاً نمی توانی از یک طرف بازی کنی. خوب ، چند ضربه ایجاد کن.”

وی گفت: “به آرامی فهمیدم كه اگر این رویه ها را دنبال كنم ، این كار خواهد آمد و در بعضی از مواقع من از نحوه جنگیدن خوشحال خواهم شد و الان هم اتفاق می افتد و من بسیار خوشحالم.”

وی نقشی اساسی در پنجمین عنوان IPL رکورد هند بمبئی داشت و کریکت از عملکرد کلی خود راضی است.

“من از روند اوضاع در IPL راضی بودم. قبل از اینکه به IPL بروم ، چند هدف تعیین کردم ، می خواستم یک تیک در چند جعبه قرار دهم تا بیشتر و بیشتر اجرا شود.”

بالا رفته

“اما هنگامی که مسابقات آغاز شد ، فکر کردم شاید به جای اینکه به فکر کردن در دویدن بیشتر باشم ، می توانم به سهمی که می توانم برای پیروزی تیم کمک کنم فکر کنم.”

وی امضا كرد: “این نمایشهای چشمگیر ، و سپس من روی آن تمركز كردم ، شاید 30 دویدن یا 20 بار از 10 گل یا 50 گل خوب ، تا پایان باخت و آن دوهایی را كه به تیم كمك می كند ، بدست آورید.”

مباحث ذکر شده در این مقاله