احتمالاً BCCI از Greg Barclay از نیوزیلند به عنوان رئیس ICC حمایت خواهد کرد: گزارش

[ad_1]


به احتمال زیاد BCCI از نامزدی گرگ بارکلی ، نماینده نیوزلند برای عمران هوجا سنگاپور در انتخابات پست وزارت کشور حمایت خواهد کرد – پست پس از دو دوره ریاست جمهوری هند در ژوئیه سال جاری خالی شده است. بارکلی و هوا تنها دو نامزد ریاست جمهوری هستند و شورای 16 نفره اعلای ICC قرار است در هفته اول دسامبر رأی دهد. اگرچه مذاکرات پرتحرکی در کانال معکوس با هدف یافتن یک کاندیدا به اتفاق آرا و ترسیم تصویری از وحدت بین هیئت مدیره (بیشتر از کشورهای عضو) انجام شده است ، اما بعید است هوا مورد حمایت هیئت کریکت هند قرار گیرد.

بوق تجاری

این مقام ارشد گفت: “BCCI با کریکت نیوزلند (NZC) مطابقت دارد و کسانی که برای هیئت کریکت هند اهمیت دارند ، بارکلی را کاندیدای مناسب تری برای این پست می دانند. علاوه بر این ، موقعیت سیاسی هوای کاملاً به نفع کریکت هند نیست.” ، آشنا با وقایع هیئت مدیره ICC ، به شرط ناشناس ماندن به PTI گفت.

این جانباز گفت: “اما یک ماه زمان زیادی در سیاست های اداری کریکت است. اگر هواجا بتواند بیاید و احتمالاً در یک صفحه با BCCI باشد ، هیچ وقت نمی دانید. بارکلی ، با تمرکز بر کریکت دو طرفه ، بیشتر مورد قبول هند است.” یک مدیر که جنگهای زیادی را در اتاق هیئت مدیره می دید.

موضوعات مختلفی وجود دارد که به علت آنها معاون فعلی ICC Hwaja هیچ فایده ای در BCCI نمی یابد.

اول ، نقشی که او به همراه ماناهار بازی کرد این بود که مدل درآمد پیشنهادی را که هند ، انگلیس و استرالیا می توانستند بیشتر بدست آورند ، برگرداند.

این پرونده به رای گیری گذاشته شد ، و هواجا و مناهار ، سپس جمع شدند ، آرا enough کافی را برای خرد کردن BCCI جمع کردند.

دوم ، ICC در سال 2019 تقویمی تقریبی از چرخه FTP 2023 را تدوین کرد و تا سال 2028 هر ساله میزبان یک رویداد مهم برای مردان مسن بود که سود آن به سود کشورهای کوچکتر بود.

واضح است که سند سفید تهیه شده توسط ICC پشتیبانی ضمنی کاج را داشت.

بالا رفته

در حقیقت ، BCCI به شدت به چنین پیشنهادی اعتراض کرد. با این حال ، در جهان پس از COVID-19 ، هر هیئت مدیره ای که چندین سریال دو جانبه را لغو کرده است ، مایل است تعداد بیشتری از آنها را که می تواند از طریق حق پخش سود کسب کند ، تحت فشار قرار دهد.

این واقعیت که هوآا از پشتیبانی BCCI برخوردار نخواهد بود نیز با توجه به نزدیكی وی با احسان مانی رهبر كریكت پاکستان نشان داده می شود. تفاوت BCCI و PCB در هیئت مدیره ICC بود.

مباحث ذکر شده در این مقاله

[ad_2]