ابراهیموویچ با پیروزی 2-1 آث میلان – فوتبال گلزنی و گل دیگری را تعیین می کند

زلاتان ابراهیموویچ یک گل به ثمر رساند و گل پیروزی را به ثمر رساند تا به میلان ، رهبر سری A ، در پیروزی 2-1 در یک تیم کوچک اودینزه کمک کند. ابراهیموویچ هفت دقیقه پس از لغو پنالتی توسط رودریگو دپول که دروازه فرانکو کاسی را لغو کرد ، با حمله زمینی به عقب انداخت. ابراهیموویچ 39 ساله که اخیراً از ویروس کرونا بهبود یافته است ، در چهار مسابقه اخیر خود در لیگ هفت گل به ثمر رسانده است.

در حال حاضر ، “میلان” در 23 مسابقه در همه مسابقات شکست نخورده است و با “آتالانتا” که مقام دوم را به دست آورد چهار امتیاز عقب است. ناپولی و ساسولو در صورت پیروزی بعداً در یک دیدار حضوری می توانند اختلاف را با دو امتیاز کاهش دهند.

یوونتوس از میلان به چهار امتیاز صعود می کند ، اگر بعداً قهرمان 9 بار در “ادویه” که اخیراً از بازی خارج شده است پیروز شود. کریستیانو رونالدو قرار است بعد از بهبودی از ویروس کرونا بازی کند.

در اودین ، ​​”میلان” با حرکت خارق العاده تیم در دقیقه 18 تیم را هدایت کرد. اسماعیل بناسر یک توپ بلند از بالای سر ارسال کرد که سینه ابراهیموویچ قبل از ارسال آن به کاسی که آن را در گوشه سمت راست بالا به ثمر رساند ، آن را بلند و بلند کرد.

اودینزه در ابتدای نیمه دوم بازی را به تساوی کشاند ، زمانی که آلسیو رومانولی روی ایگناسیو پوستو خطا کرد و دی پل این پنالتی را دریافت کرد.

به نظر می رسد که این مسابقه به تساوی رسیده است ، ابراهیموویچ به احتمال زیاد واکنش نشان داد تا توپ را از روی دروازه حریف بدست آورد.