آکیب جاوید بازیکن سابق بسکتبال پاکستان احساس می کند که ساچین تندولکار “سزاوار حق کنترل بازی است”

Aakib Javed بچه گربه پاکستانی سابق مانند ساچین تندولکار احساس می کند

ساچین تندولکار و راهول دراوید در طی مشارکت 331 در 1999© توییتر


آکیب جاوید بازیکن سابق بولینگ پاکستان ، ساچین تندولکار ، ضرب و شتم افسانه ای را به عنوان تماشایی ترین کریکت عصر خود ارزیابی کرده است. آاتسیب جاوید با یادآوری جلسات خود با کرکتور سابق هند ، گفت که ساچین به درستی بازی را در دوره خود مدیریت کرد. نکته قابل توجه این است که 31 سال از زمانی که ساچین سفر نمادین خود را در کریکت بین المللی در 16 سالگی در برابر یک حمله مهلک آغاز کرد ، می گذرد. عقیب که در 22 آزمون و 163 آزمایش ODI برای کشورش شرکت کرده است ، معتقد است که ساچین به لطف استعدادی که داشته تأثیر بسیار موفقی در بازی داشته است.

بوق تجاری

اکیب در گفتگو با یکی از طرفداران GloFans Q20 گفت: “ساچین با کیفیت یا استعداد خود 100 درصد روی بازی تأثیر گذاشته است. او چندین سال در این بازی شماره یک بوده است ، زیرا کریکت با تجربه ای بود.” سلسله.

اکیب در پاسخ به س aال یکی از هواداران در 37 ژوئیه 1991 و اینکه چطور هواداران از جاوید در آن زمان متنفر بودند ، گفت: “کمبود فن آوری قدرت زیادی به قاضی وقت داد و هرچه قاضی گفت تصمیم نهایی محسوب می شود.”

بالا رفته

عاکیب 48 ساله به مدت 9 سال در تیپ سبز خدمت کرد. در کریکت درجه یک ، پوست سر قبلی 358 ویکت از 121 بازی را قلقلک می داد. با این حال ، او با بازگشت با رقم استثنایی 7/37 در بازی ODI ، که در برابر حریفان هند در سال 1991 است ، توجه ها را به خود جلب کرد.

در این دادگاه ، اکیب پس از گردهم آوردن راوی شستری ، محمد اوزهارالدین و ساچین که در جلوی کنده ها گیر افتاده بودند ، ادعای هت تریک کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله