آنوشکا شارما قبل از تور استرالیا ، شوهر ویرات کوهلی را “کاملا تمیز” کرد. Ch

ویرات کولی پس از بیرون آمدن از لیگ برتر هند (IPL) 2020 همراه با Royal Challengers Bangalore (RCB) ، با تفاوت های ظریف زندگی در خانه آشنا شد. روز سه شنبه ، همسرش آنوشکا شارما عکسی از او در اینستاگرام خود منتشر کرد که در آن کاپیتان هند و RCB کفش های کریکت خود را تمیز می کند. این دو در ژانویه 2021 در انتظار فرزند اول خود هستند. کهلی همچنین از هیئت کنترل کریکت هند (BCCI) مرخصی پدری دریافت کرده است و او پس از اولین مسابقه آزمون تور استرالیا به هند باز می گردد. آنوشکا این پیام را توصیف کرد: “قبل از تور ، شوهرم سنبله های گل آلود را با دقت تمیز کرد.”

с1аирово

آنوشکا شارما از طریق اینستاگرام شوهرش را کنده شد
عکس اعتبار: اینستاگرام

کوهلی RCB را در رده چهارم مرحله IPL 2020 لیگ به خط پایان رساند. آنها 14 بازی ، هفت برد و هفت باخت انجام دادند. RCB در Eliminator به SunRisers Hyderabad باخت. این مسابقات در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) برگزار شد. به دلیل افزایش تعداد ویروس کرونا در هند تغییر یافته است.

کولی مبارزات انتخاباتی را بد آغاز کرد ، اما خیلی زود بهبود یافت و 466 دوش را از 14 مسابقه با ضربات 121.35 به ثمر رساند. همچنین سه نیم قرن طول کشید. تعداد محدود آن شامل 23 چهار و 11 شش تایی بود.

تور هند استرالیا در تاریخ 27 نوامبر با یک سری بازی ODI شامل سه مسابقه آغاز می شود. با سه دستگاه T20I دنبال خواهد شد که از 4 دسامبر آغاز می شود. اولین آزمون از 17 دسامبر آغاز می شود ، یک سری تست با چهار مسابقه در 19 ژانویه به پایان می رسد.