آموزش تعمیرات موبایل [سخت افزاری و نرم افزاری]

سپس در واحدهای منبع تغذیه ، سیم کارت ، مدار آنتن ، پردازنده و قسمت شارژ تمرکز می کنیم و هر یک از آنها با جزئیات کامل شرح داده می شود. در طول 8 سال سابقه کاری، تلاش همیشگی ما بر این بوده است تا کاربران در سراسر ایران، دیگر دغدغهای در جهت تعمیر تخصصی گوشی خود نداشته باشند و از مزایای کامل تعمیرات تخصصی موبایل با هزینه مناسب بهرهمند شوند. از این نوع هستند که معمولا با فلش کردن گوشی قابل رفع هستند. شروع برای ارائه خدمات تنها یک برند معروف تلفن همراه که بیشترین تعداد افراد از آن استفاده می کنند ، می تواند ابتدای کار شما باشد. از مزایای استفاده از آموزش تعمیرات موبایل آنلاین و مجازی این می باشد که دیگر افراد نیاز نیست تا مسافت های طولانی را برای شرکت در کلاس ها طی کنند و علاوه بر صرفهجویی در وقت، هزینه اضافی برای رفت و آمد خود آموزش تعمیرات موبایل شهریار پرداخت نکنند. با شرکت در دوره های آنلاین بسیاری از هزینه های رفت و آمد حذف شده و می توان با صرف هزینه کمتری مهارت های لازم را فراگرفت و مدرک فنی و حرفه ای را دریافت کرد.

چگونه می توان در بازار تعمیر موبایل موفق بود؟ تعمیرات موبایل ها به دو دسته سخت افزاری و نرم افزاری تقسیم می شود که هر یک ویژگی ها و ابزارهای مورد نیاز خاص خودشان را دارند. لوپ ها در دو نوع آنالوگ و دیجیتال وجود دارند و نیاز است تا هر تعمیرکار موبایل این وسیله را تهیه کند. این روش البته با اینکه از حیث تجربی ممکن است روش خوبی باشد و شما با نمونه های عملی برای انجام کار مواجه هستید، اما عمدتا چون آموزشهای تعمیرکاران مزبور فاقد روش مدون و مشخص است و نیاز به سرعت انجام کارها در مغازه بالاست و همچنین استاد زمان کافی برای ارائه آموزش دقیق به شما را ندارد اگر اطلاعات قبلی در خصوص تعمیرات موبایل نداشته باشید قطعا نخواهید توانست آموزش درستی در این خصوص دریافت کنید. برای مثال موقعی که شما سرکلاس درس هستید گوشی تان شارژ خالی کند و نتوانید صحبت های استاد را ضبط نمایید و یا موقعی که با کسی قرار ملاقات دارید و نتوانید با او تماس برقرار کنید. به طور کلی ، نقایصی مانند تعویض صفحه نمایش LCD ، خرابی سوکت شارژ ، تعمیر مدار شارژر ، ضعف آنتن تلفن ، تعویض تاچ ، خرابی آی سی بلوتوث ، تعمیر بی سیم ، خرابی سوکت سیم کارت و مشکلات مشابه که معمولا به باتری و آی سی مرتبط بوده و در زمان کوتاهی قابل رفع است.

از تعویض سوکت شارژ و انواع کانتورها گرفته تا جداکردن تاچ، تعویض آیسیهای خراب و قطعات دیگر … در گام ششم، از قطعات کلیه اتصالات و قطعات توسط مولتیمتر، تست گرفته میشود تا سالم بودن آنها بررسی شود و درصورتیکه خازن، مقاومت یا قطعهای خراب باشد، بایستی با یک قطعه اورجینال از همان نوع تعویض گردد. بنابراین در قسمت تعمیر گوشی موبایل بایستی به این نکته توجه کنید که مشکلات تلفنهای همراه به دو قسمت مشکلات سختافزاری و مشکلات نرمافزاری تقسیمبندی میشود. آموزش تعمیرات موبایل سامسونگ توسط کارشناسان خبره در هر دو بخش سخت افزار و نرم افزار در آموزشگاه فنی سازان انجام میشود. با گذراندن دوره تخصصی تعمیرات موبایل در یک آموزشگاه معتبر و مجهز مانند آموزشگاه فن آموزان شما باید توانایی راه اندازی یک شغل را داشته باشید. آموزشگاه های مختلف ممکن است شهریه های متفاوتی را از متقاضی دریافت نمایند اما بهتر است به دنبال دوره آموزشی باشید که در کنار شهریه مناسب، کیفیت بالایی را در آموزش ارائه دهد. برخی دیگر از سایر دوره های درحال برگزاری در آموزشگاه فن آموزان شامل آموزش plc ، آموزش تعمیرات لوازم خانگی ، آموزش نصب کرکره برقی ، آموزش نصب دوربین مداربسته ، آموزش برق ساختمان ، آموزش سیم پیچی موتور و …

آموزش کار با منبع تغذیه تلفن همراه، آموزش نحوه خواندن نقشه های برد موبایل، آموزش نحوه شابلون زنی، آموزش چگونگی تعویض هارد گوشی تلفن همراه، آموزش تعویض دوربین گوشی های تلفن همراه، نحوه عیب یابی مشکلات مربوط به بلوتوث و … در کارگاه های عملی که در آموزشگاه تعمیرات موبایل وجود دارد دستگاه های موبایل مختلفی در اختیار هر کارآموز قرار داده می شود و تحت نظر اساتید دوره نحوه عیب یابی و تعمیرات آنها آموزش داده خواهد شد. ببینید این موضوع بستگی به محل تعمیرگاه و شهری که کارآموزان در آن کار خود را راه اندازی میکنند دارد برای مثال درآمد در کلان شهری مانند تهران به طبع خیلی بالاتر از شهرستان های کوچکتر هست ولی به صورت میانگین می توان گفت یک تعمیرکار موبایل که تازه شروع به کار کرده دوبرابر حقوق وزارت کار درآمد خواهد داشت که به مرور زمان این درآمد بیشتر هم خواهم شد. دوره های آموزش مجازی تعمیرات گوشی این امکان را برای افراد فراهم کرده است تا بدون حضور در کلاس ها مباحث مورد نیاز در این زمینه را فرا بگیرند.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد آموزش تعمیرات موبایل پارسه لطفا به بازدید از وب سایت ما.