آفریقای جنوبی علیه انگلیس: جاس باتلر “هوادار عظیم” ساخته کوینتون دو کوکو از آفریقای جنوبی


جوس باتلر انگلیسی گفته است که “کوینتون دی کوکو” کاپیتان آفریقای جنوبی در حالی که دو دروازه بان بیتلز آماده می شوند تا در سری آینده Twenty20 به یکدیگر بروند ، طرفدار زیادی دارد. روز دوشنبه ، با وجود هرج و مرج اداری در کریکت آفریقای جنوبی که سفر را تهدید می کرد ، انگلیس عازم آفریقای جنوبی شد ، در یک تور شامل سه مسابقه بین المللی T20 و سه نشست بین المللی یک روزه. اما با توجه به 20 جام جهانی 2021 و 2022 ، تمرکز بر روی کوتاه ترین قالب خواهد بود.

بوق تجاری

و درگیری بین باتلر و دی کوک ، هر دو باتلاق و ورزشکار پویا ، می تواند تا حد زیادی در تصمیم گیری در مورد این سری کمک کند.

قبل از عزیمت تیم به کیپ تاون ، باتلر روز دوشنبه به خبرنگاران گفت: “من طرفدار او هستم.”

“او یک بازیکن خارق العاده با مغز کریکت عالی است. من نوع نگاه و بازی او را خیلی دوست دارم.

باتلر افزود: “در حال حاضر او یکی از بازیکنان مورد علاقه من در جهان است و با خفاش و دروازه بان درخشان است.”

در این تور ، همانطور که در سری اخیر بین المللی داخلی انگلیس اتفاق افتاده است ، مسابقات به دو مکان برگزار می شود – در این مورد کیپ تاون و پاارل – با بازیکنان از هر دو طرف در حباب های بیولوژیکی امن.

کماندار یک تهدید است

باتلر یکی از چندین فوتبالیست انگلیس است که امسال در حالی که در لیگ برتر هند بازی می کرد ، تجربه بیشتری از زندگی حباب آمیز را کسب کرد ، جایی که یکی از هم تیمی هایش راجستان سلطنتی ، Joffre Archer سریع انگلیسی بود.

علی رغم اینکه “سلطنتی ها” در انتهای جدول قرار گرفتند ، کماندار سریع آرچر با به ثمر رساندن 20 گل در 14 مسابقه ، با ارزش ترین بازیکن مسابقات شناخته شد.

در طول فصل خانگی ، آرچر چند ستاره 87 روز – بیشتر از هر بازیکن انگلیس – زمان بیشتری را در محاصره گذراند.

با این حال ، آرچر از یک روز تور آفریقای جنوبی استراحت کرد.

باتلر از آرچر گفت: “او به طور خارق العاده ای بولینگ می کرد و آنها را از پارک بیرون می زد.”

وی گفت: “او کسی است که طی شش ماه گذشته بیشترین روزها را در شرایط مسدود کننده گذرانده است ، بنابراین برای هر جوان گاهی اوقات دشوار است.

“بنابراین من فکر می کنم این استراحت کوچک قبل از تور آفریقای جنوبی برای او عالی خواهد بود. من می دانم که او یک خانواده دارد و در IPL به او پیوست که این یک امتیاز بزرگ نیز محسوب می شود.”

در همین حال ، باتلر امیدوار است که استراتژی انگلیس از چهار سال قبل از ورود زودهنگام به جام جهانی 2015 تا قهرمانی نیز بهبود یابد ، همچنین به آنها در تلاش برای دستیابی به نسخه T20 در سال آینده کمک خواهد کرد.

“برنده شدن در این مجموعه هدف اصلی است ، اما ما در حال ساخت جام جهانی هستیم و یکی از کارهایی که در کریکت بالای 50 سال انجام داده ایم ، پیروزی و یادگیری همزمان است.

بالا رفته

“افراد 50 ساله (قهرمان جام جهانی 2019) تقریباً در پایان این چرخه خارج شدند.

“یک مکان عالی برای مهمانی است … شما نقش خود را به خوبی می دانید و آنچه از هم تیمی های خود انتظار دارید.”

مباحث ذکر شده در این مقاله