آفریقای جنوبی در مقابل انگلیس: آزمایش COVID-19 دیگر برای کریکت در آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی در برابر انگلیس: یکی دیگر از آزمایش های کریکت مثبت COVID-19 در آفریقای جنوبی

انگلیس و آفریقای جنوبی قصد دارند شاخ ها را در سه ODI و سه T20I محکم کنند.© توییتر


کریکت آفریقای جنوبی تأیید کرده است که بازیکن دیگری پس از مرحله دوم آزمایش اجباری قبل از دور حریف انگلیس ، آزمایش مثبتی در COVID-19 گذرانده است. بازیکن اکنون از بقیه اعضای تیم جدا شده و به یک مکان مناسب و مجزا با تأثیر فوری منتقل شده است. پرسنل پزشکی و پشتیبانی تیم بازیکن را برای اطمینان از سلامت جسمی و سلامت روانی وی کنترل خواهند کرد. CSA هویت بازیکنی را که آزمایش COVID-19 مثبت داشته است ، فاش نمی کند.

بوق تجاری

در بیانیه رسمی CSA آمده است: “مدیریت تیم و کریکت آفریقای جنوبی (CSA) در حال همکاری نزدیک با همتایان خود در شورای کریکت انگلیس (ECB) هستند تا از شفافیت کامل و مسئولیت پذیرترین برنامه اقدام برای آینده اطمینان حاصل کنند.”

CSA همچنین تصریح کرد که مسابقه بین تیم ها که قرار بود روز شنبه 21 نوامبر برگزار شود ، لغو شده است. دو بازیکن – مارکو ماره و استفان تیت که پس از نتایج اولین آزمایش COVID-19 در روز دوشنبه برای کمک به تیم در اردو فراخوانده شدند ، دیگر به تیم نمی پیوندند.

بالا رفته

در اوایل روز چهارشنبه ، CSA تأیید کرد که یک بازیکن آزمایش COVID-19 را مثبت اعلام کرد و در نتیجه سه بازیکن برای احتیاط به انزوا از خود منتقل شدند.

انگلیس و آفریقای جنوبی قصد دارند شاخ ها را در سه ODI و سه T20I محکم کنند. اولین T20I جمعه 27 نوامبر در کیپ تاون برگزار می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله