آدلاید استریکرز ، دنی بریگز ، اسپینر انگلیس را برای مسابقات لیگ بزرگ باشا به خدمت گرفت


مهاجمان آدلاید با افزودن دنی بریگز ، چرخنده انگلیسی برای “بیگ باش” مسابقات بین المللی را به پایان رسانده اند. بریگز دروازه بان پیشرو در تاریخ انفجار T20 است. از زمان اولین بازی درجه یک خود در سال 2009 ، 29 ساله با داشتن نزدیک به 400 مسابقه در همه قالب ها ، به یک پایه اصلی کریکت انگلیس تبدیل شده است.

بوق تجاری

در کریکت داخلی ، بیست و بیست بریگز بیش از 150 بازی انجام داده و 172 گل به ثمر رسانده است ، بیشتر از همه بازیکنان تاریخ مسابقه. با بهترین امتیازات بولینگ 19/5 ، بریگز یک چرخان ماهر با دست چپ است ، قادر است بتمن ها را به طرق مختلف فریب دهد.

اسپینر در بیانیه ای گفت: “من از پیوستن به Strikers بسیار هیجان زده ام ، BBL یکی از بهترین مسابقات کریکت جهان است و من دوست دارم سالها در آن شرکت کنم. من واقعاً نمی توانم صبر کنم تا شروع کنم.”

بریگز همچنین نماینده کشورش در یک نشست بین المللی یک روزه و در T20I بود. در اولین حضور خود در ODI ، چرخنده چپ دست 2/39 از 10 فریم را گرفت ، در حالی که بهترین عملکرد او در T20I 25/2 بود.

بریگز اخیراً با وارویك شایر در انگلستان قرارداد منعقد كرد ، اما در سالهای اخیر وی توسط سرمربی مهاجمان جیسون گیلسپی در ساسكس هدایت شده است. ژیلسپی از امضای قرارداد خوشحال شد و قبل از شروع اولین بار در BBL با شور و شوق درباره Briggs صحبت کرد.

بالا رفته

“Briggsy سر آرام است ؛ یکی از اعضای باتجربه شرکت است. او می تواند در هر مرحله از بازی T20 شرکت کند. او بسیار متنوع و بسیار سازگار است. هنگامی که سطحی مناسب برای گزینه های مختلف چرخش بدست آورد ، بعد دیگری به حمله بولینگ ما اضافه خواهد کرد. “

وی افزود: “او یک پسر خارق العاده است. او بسیار آرام است ، یک شکارچی اسلحه است ، اما همچنین دارای یک سر باتجربه است و وارد کار می شود و کار خود را انجام می دهد.

مباحث ذکر شده در این مقاله