آجیت آگارکار ، مانیندر سینگ ، شتان شارما ، شیوا سندر داس و فرای برای گروه ملی انتخابات هند: گزارش


کمیته انتخاب ملی BCCI ، که به نظر جدید می رسد ، باید مشخصات خود را افزایش دهد ، زیرا برخی از بازیکنان مشهور سابق هند مانند Chetan Sharma ، Maninder Singh و Shiv Sander Das متقاضی پست های خالی در مناطق مربوطه هستند. با این حال ، Ajit Agarkar که 231 مسابقه بین المللی به نام خود دارد (191 ODI ، 26 آزمایش ، 4 T20I) ، در صورت تصمیم مجدد برای تصدی پست انتخاب ، می تواند مورد علاقه ریاست قرار گیرد. اگرچه نمی توان از آگارکار برای اظهارنظر استفاده کرد ، اما معلوم شد که او کلاه خود را به حلقه حلقه می اندازد و با توجه به تجربه بین المللی گسترده (سه جام جهانی ODI و یک جام جهانی T20 در سال 2007) نمی توان اعتبار وی برای این پست را نادیده گرفت.

بوق تجاری

اگرچه BCCI رسماً سیستم منطقه ای خود را از دست داده است ، اما بعید است که دو نفر از یک منطقه در یک هیئت انتخاب نگهداری شوند.

سونیل جوشی از منطقه جنوب (84 بازی بین المللی – 15 تست و 69 تست ODI) رئیس است و منطقه مرکزی توسط هارویندر سینگ نشان داده می شود.

با این حال ، برخی از مدعیان بیشتر از جوشی در مسابقات بین المللی درگیر می شوند ، که پس از آن باید طبق قوانین کمیته لودز استعفا دهد.

“بله ، من برای موقعیت انتخابی درخواست کردم. مشکلی برای عضویت منظم در گروه ندارم. هدف اصلی من خدمت به کریکت هند است. من با افسانه هایی مانند سونیل گاواسکار ، کاپیل دیو ، دلیپ وگسکارکار بازی کردم ، خیلی چیزها PTI Chetan ، اولین مرد هت تریک در هند در جام جهانی 1987 با 88 بازی بین المللی گفت.

مرد 54 ساله در ماه ژانویه نیز درخواست داد ، اما سپس BCP فقط Joshi را جایگزین ایالت منطقه جنوبی (MSK پراساد) کرد و Gavgan Hoda با Harvinder جایگزین شد.

نام بزرگی که در منطقه شمال به کار رفته است ، Maninder Singh سابق چپ چرخ است (94 بازی – 35 تست و 59 ODI).

منیندر که به عنوان جایگزین عالی برای بیشان سینگ بدی در اواسط دهه 1980 برای وی شناخته می شد ، گفت: “بله ، من آخرین بار (همچنین در ژانویه) و این بار درخواست دادم. اگر فرصتی فراهم شود ، من احتمالاً دوست دارم شوت بهتری بزنم.” استعداد خارق العاده او

یک مدیر ارشد منطقه شمال گفت که از برنامه های Maninder و Chetan استقبال می شود.

سخنگوی پیشین BCCI گفت: “آخرین بار Sarandip Singh کمتر از 10 بازی بین المللی داشت. این یک شوخی سخت در سیستم بود. حداقل ما Chetan و Maninder ، دو بازی معروف کریکت در آن زمان را داریم که برای موقعیت انتخابی رقابت می کنند.” منطقه شمال گفت.

یک انتخاب جالب منطقه شرقی است ، جایی که یافتن بازیکنان بین المللی کریکت بین المللی همیشه دشوار است.

Das ، یک شکارچی رقیب و نزدیک در کلاس جهانی با 1،326 دوش در 23 آزمایش ، یکی از محبوب ترین گزینه های منطقه شرقی است. وی تأیید کرده است که برای موقعیت در PTI اقدام می کند.

با این حال ، اگر عضو دولت آن و رئیس سابق هند ، دباشیش موهنتی از قبل عضو کمیسیون های دوره اول بود ، ممکن است BCCI نخواهد دو نفر از آدیش عضو کمیته های انتخاب خردسال و ارشد باشند.

سخنگوی انتخابات گفت: “ببینید ، اگر داس درخواست كند ، نادیده گرفتن پرونده وی دشوار خواهد بود. در این صورت ، BCCI می تواند دو سال آینده دبو (ماهانتی) را به عنوان رأی دهنده ارشد محاكمه كند و به شخصی از بنگال این پست را بدهد.” . .

شایعات حاکی از آن است که سابروتا بانرجی ، ناوبر سابق هند ، از منطقه شرقی درخواست می کند ، اما تأیید شده است که “او ادعا نمی کند” کار را انجام دهد.

وی گفت: “سابروت مدتی یک مربی قابل احترام در بولینگ بوده است و دوست دارد به عنوان مربی به کار خود ادامه دهد – خواه در NCA ، هند U-19 یا هند A. او علاقه ای به مربیگری ملی ندارد.” یک منبع نزدیک به – گفت: کریکت.

یک نامزد بسیار جالب برای نماینده بنگال در مجلس ، Ranadeb Bose است که در حال حاضر مربی بولینگ تیم ملی است.

رانادب بخشی از تیم برنده سری Test در هند در انگلیس (2007) بود ، اما بدشانس بود زیرا به 91 بازی در سطح اول و 82 بازی خود در لیست A کلاه هند اضافه نکرد.

بالا رفته

Ranadeb یک واحد بولینگ برای بنگال ایجاد کرده است ، متشکل از Akash Deep ، Ishan Porel (تیم ملی استرالیا در حال حاضر به عنوان بولر بازی می کند) و Mukesh Kumar.

با این حال ، وقتی صحبت از Das vs. Bose می شود ، بدیهی است که رقیب سابق مورد علاقه است. اما در صورتي كه BCCI او را به عنوان يك انتخاب كننده خردسال به حساب آورد ، باز هم مي تواند بجنگد و ماهاني را به سطح بالاتري برساند.

مباحث ذکر شده در این مقاله