Virender Sehwag برگ برنده Gujarat Titans را انتخاب می کند. این شوبمن گیل نیست

عکس فایل Virender Sehwag© BCCI/Sportzpics

Chennai Super Kings و Gujarat Titans همگی برای یک نبرد بزرگ Qualifier 1 در روز سه شنبه آماده هستند، که برنده آن به فینال لیگ برتر هند 2023 صعود خواهد کرد. این رقابت همچنان فشرده است و CSK و GT به عنوان دو نفر از این رقابت ها ظاهر می شوند. قوی ترین تیم های مرحله لیگ قبل از نبرد مورد انتظار، بازیکنان سابق کریکت و کارشناسان نظرات خود را در مورد تیم ها و بازیکنانشان به اشتراک گذاشتند. ویرندر سهواگ پس از مشاهده GT در صدر جدول لیگ، رشید خان را به عنوان برگ برنده خود انتخاب کرد.

وقتی صحبت از تایتان ها می شود، رشید یکی از ثابت ترین بازیکنان لیگ در این فصل بوده است. اما در مورد شوبمن گیل که رتبه دوم لیست بهترین گلزنان را به خود اختصاص داده است، همینطور بود. با این حال، برای سهوگ، این رشید است که بزرگترین تهدید برای CSK است.

“رشید خان یک برگ برنده برای گجرات است. وقتی آنها ویکت می خواهند، او را وارد می کنند. و روشی که هاردیک از رشید استفاده می کند قابل ستایش است. رشید دوست دارد شراکت ها را به هم بزند و اکنون او به موفق ترین توپ زنی در این فصل تبدیل شده است. سهوگ در استار اسپورت گفت.

Sanjay Manjrekar، که او نیز بخشی از بحث بود، احساس می کند که شباهت های زیادی بین GT و CSK از نظر رویکرد تاکتیکی که استفاده می کنند وجود دارد.

“چنای سوپر کینگز و گجرات تایتانز از نظر تاکتیکی تیم های بسیار مشابهی بودند. هر دو این تیم به دنبال ایجاد تغییرات زیادی نیستند و گروه رهبری جو را در رختکن روشن نگه می دارد. نبرد بین این دو تیم در پلی آف هیجان انگیز خواهد بود.” منجرکار گفت.