Virat Kohli و Gautam Gambhir پس از درگیری شدید در بازی LSG و RCB جریمه شدند

مشاجره شدید ویرات کوهلی و گوتام گامبیر بعد از بازی IPL© BCCI/Sportzpics

ویرات کوهلی، مرد رویال چلنجرز بنگلور و گوتام گامبیر، مربی سوپر جاینتز لاکنو، به دلیل نقض قوانین رفتاری لیگ برتر هند (IPL) 2023 در جریان مسابقه دو طرف در روز دوشنبه، با جریمه های سنگینی مواجه شدند. پس از پیروزی RCB در تریلر کم امتیاز، کوهلی و گامبیر در زمین با هم درگیر شدند که منجر به درگیری بزرگی شد که بسیاری دیگر نیز درگیر شدند.

پس از بازی، کوهلی و گامبیر با هم دست دادند و اوضاع خوب به نظر می رسید، اما فقط آرامش قبل از طوفان بود. سپس، کایل مایرز، بازکننده LSG، به سمت کوهلی رفت و به نظر می رسید که چیزی می گوید. سپس گامبیر آمد و مایرز را برد، اما شور و شوق شروع شد. بعداً ویدیویی از این مسابقه نشان داد که گامبیر و کوهلی درگیر یک بحث داغ بودند. چند بازیکن دیگر و کاپیتان لاکنو، KL Rahul آنها را از هم جدا کردند. راهول و کهلی هم بعدا صحبت کردند.

در بیانیه IPL خود، گفت: «گوتام گامبیر، مربی لاکنو سوپر جاینتز به دلیل نقض قوانین رفتاری IPL در جریان بازی تاتا در لیگ برتر هند (IPL) 2023 مقابل رویال چلنجرز بنگلور در ورزشگاه بهارات راتنا، 100 درصد از مبلغ بازی خود را جریمه کرده است. ورزشگاه کریکت شری آتال بیهاری واجپایی اکانا، لاکنو.

آقای Gambhir به یک جرم سطح 2 طبق ماده 2.21 قانون رفتار IPL اعتراف کرد.

ویرات کوهلی، بت‌باز تیم رویال چلنجرز بنگلور، به دلیل نقض قوانین رفتاری IPL در جریان مسابقه لیگ برتر هند تاتا (IPL) 2023 مقابل لاکنو سوپر جاینت در ورزشگاه کریکت Bharat Ratna Shri Atal Bihari Vajpayee Ekana Lucknow، 100 درصد جریمه شده است.

مطالب پیشنهادی  Satwiksaraj Rankireddy-Chirag Shetty پس از قهرمانی در مسابقات قهرمانی بدمینتون آسیا، رتبه 5 را حفظ کرد.

آقای کوهلی به یک جرم سطح 2 طبق ماده 2.21 قانون رفتار IPL اعتراف کرد.

نوین الحق بازیکن لاکنو سوپر جاینتز به دلیل نقض قوانین رفتاری IPL در جریان بازی لیگ برتر هند تاتا (IPL) 2023 مقابل رویال چلنجرز بنگلور در ورزشگاه کریکت Bharat Ratna Shri Atal Bihari Vajpayee Ekana 50 درصد جریمه شده است. ، لاکناو “.

نه فقط کوهلی و گامبیر، نوین الحق، نوین الحق، پیسر لاکنو نیز به دلیل ارتکاب یک جرم سطح 1 طبق ماده 2.21 قانون رفتار IPL مورد توبیخ قرار گرفت.

موضوعات مطرح شده در این مقاله