Virat Kohli، رابطه وحشتناک Centurion Shubman Gill

ویرات کوهلی و شوبمن گیل© BCCI

یکی از استعدادهای نوظهور کریکت هندی، شوبمن گیل و بازیکن ستاره ویرات کوهلی شباهت قابل توجهی در هر سه فرمت بازی دارند که نادیده گرفتن آن بسیار سخت است. ویرات و شوبمن توانایی گلزنی قرن ها در یک مسابقه را در سال 2023 ایجاد کرده اند. هر دو خفاش‌زن قرن‌ها در مقابل سریلانکا در فرمت ODI گلزنی کردند، به ویژه در سومین مسابقه این سری در ژانویه امسال. در حالی که در قالب تست، شوبمن و ویرات در ماه فوریه در یک مسابقه برابر استرالیا چندین قرن گل زدند.

در نهایت، در قالب T20، هر دو بازیکن قرن ها در یک مسابقه برای تیم های مختلف در آخرین بازی مرحله گروهی لیگ برتر هند (IPL) 2023 گلزنی کردند.

در رویارویی اخیرشان، قرن‌های شوبمن، بازی ویرات (101*) را بی‌فایده کرد زیرا تایتان‌های گجرات موفق به پیروزی شش ویکت شدند.

این شکست RCB را از مسابقه پلی آف IPL 2023 حذف کرد و به سرخپوستان بمبئی اجازه داد تا مرحله گروهی را در رده چهارم به پایان برسانند.

مسابقات مقدماتی 1 IPL 2023 که روز سه‌شنبه در استادیوم MA Chidambaram برگزار می‌شود، قهرمان چهار دوره چنای سوپر کینگز را در زمین خود می‌بیند، جایی که از حمایت گسترده‌ای برخوردار خواهند بود.

MS Dhoni و تیمش هشت برد در مرحله قهرمانی کسب کرده اند که پنج مورد از آنها در Chepauk آمده است که نشان دهنده برتری آنها در استادیوم خانگی آنهاست.

اما GT پس از یک رکورد موفقیت آمیز تور، از خود حمایت خواهد کرد. GT در شش مسابقه از هفت مسابقه ای که خارج از احمدآباد انجام دادیم پیروز شد و یک مرحله پلی آف خیره کننده را رقم زد.