Suryakumar Yadav هنگام تلاش برای گرفتن، بالای چشم ضربه می زند، در حین DC vs MI در IPL 2023 از درد فریاد می زند.

تماشا کنید: Suryakumar Yadav هنگام تلاش برای گرفتن به بالای چشم ضربه می زند، در حین DC vs MI در IPL 2023 از درد جیغ می کشد.

Suryakumar Yadav پس از ضربه زدن با توپ در برابر DC تحت مراقبت فیزیو MI است.© توییتر

بازی لیگ برتر هند (IPL) 2023 بین هندی های بمبئی و پایتخت دهلی دارای پیچ و خم های متعددی بود. دیوید وارنر و آکسار پاتل در نیم قرن متوالی گلزنی کردند، اما تیم کلمبیا تعداد زیادی ویکت را از دست داد، زیرا همه آنها برای 172 امتیاز در 19.4 اوور بودند. برای MI، پیوش چاولا و جیسون بهرندورف هر کدام سه ویکت گرفتند. سوریاکومار یاداو نیز در این دیدار به شدت آسیب دید. این در اوور هفدهم اتفاق افتاد، زمانی که آکسار در لانگ اون بهرندورف ضربه زد. سوریاکومار سعی کرد توپ را بگیرد و از بالای چشم ضربه خورد. بلافاصله یک فیزیو وارد شد و او سپس توانست خارج از زمین بنشیند.

دیوید وارنر تا سومین پنجاه سالگی خود در این فصل کار کرد تا اینکه آکسار پاتل یک بار دیگر مهارت‌های بسیار بهبود یافته خود در ضربات ضربی را به رخ کشید تا پایتخت دهلی را به 172 در برابر سرخپوستان بمبئی در IPL در دهلی برساند. وارنر 51 توپ از 47 گل به ثمر رساند تا اینکه پس از اینکه سرخپوستان بمبئی میزبان را در رقابت قرار دادند، 54 توپ تاثیرگذار آکسار، دهلی را به مجموع رقابتی رساند.

پیوش چاولا کهنه کار، که فصل گذشته پس از فروخته نشدن در IPL اظهار نظر کرد، نشان داد که هنوز هم مهارت های خوب خود را با حرکت سه ویکت برای سرخپوستان بمبئی حفظ کرده است.

پریتوی شاو که در سه بازی اول با مشکل مواجه شده بود، در 10 توپ 15 خود به مرزهای باکیفیتی برخورد کرد و سپس با ضربه تند هریتیک شوکین در حالت آف اسپینر سقوط کرد.

مانیش پاندی در شماره سه (26 از 18) از پاهای خود به خوبی در برابر اسپینرها استفاده کرد، اما این نیز منجر به سقوط او شد.

یاش دال، که اولین بازی خود در IPL را پس از گرم کردن نیمکت در تمام فصل گذشته انجام داد، تنها توانست برای چهار توپ دوام بیاورد.

زمانی که چاولا رومن پاول را با یک گوگلی در اوور یازدهم گرفت، دهلی به مجموع 86 برای چهار نگاه می کرد.

با این حال، آکسار در وسط به وارنر مبارز پیوست و به تنهایی حرکت اینینگ دهلی را تغییر داد.

با ورودی های PTI

موضوعات مطرح شده در این مقاله