Suryakumar Yadav خفاش Maiden IPL Century در برابر تایتان های گجرات. واکنش ویرات کهلی خاص است

Suryakumar Yadav اولین IPL قرن خود را به ثمر رساند (103 خارج از بازی) تا سرخپوستان بمبئی را به 218 بر 5 برساند، چهارمین امتیاز متوالی 200 بیشتر آنها، در روز جمعه مقابل گجرات تایتانز. در حالی که سوریاکومار در طول کوبش 49 توپی خود یک اینینگ کور انجام داد و با 11 ضربه چهار و شش شش ضرب شد، روهیت شارما (29)، ایشان کیشان (31) و ویشنو وینود (30) پس از ضربه زدن به توپ، MI را پایین آوردند. خسارت وارده توسط رشیدخان (4/30). روهیت، کاپیتان هند و میشیگان نتوانست شروع خود را به گل تبدیل کند، اما به نظر می رسید که با چند شوت خوب در جایگاه آغازین 61 ران خود با ایشان کیشان (31) به فرم معمول خود باز می گردد تا سکو را برای یک مجموع بزرگ آماده کند.

روهیت یک شروع سریع را با دو چهار ضرب آغاز کرد، اما نقطه برجسته این بازی شش پای مربعی عقب بود که امتیاز 14 را نسبت به اولین اوور موهیت شارما (1/43) کسب کرد.

رشید، که مجموع او را به 23 ویکت رساند و در صدر جدول بولینگ قرار گرفت، درست بعد از نیمه وقت، زمانی که روهیت در اولین لغزش با 18 توپ 29 که شامل سه چهار و چند تا شش بود، MI را تکان داد.

موفقیت دوم چهار توپ بعد به دست آمد، زمانی که اسپینر افغان کیشان LBW را گرفت.

رشید در حالی که نهال وادره (15) یکی از ویکت های خود را برش داد، به راه افتادن ادامه داد، اما شتاب MI کافی بود تا آنها را به 96 برای سه در نیمه راه برساند.

مطالب پیشنهادی  لیگ برتر هند ، میشیگان و ناحیه کلمبیا: راهول چهار در یک پیروزی 57 بار برابر پایتخت های دهلی ، جاند بازی فوق العاده را به پایان رساند

سوریاکومار و وینود سپس حمله را به محمد شامی برگرداندند (0/53) و در اوور سیزدهم 15 ضربه به او زدند، قبل از اینکه دو ضربه زن در اور دوازدهم هر کدام شش ضربه به آلزاری جوزف بزنند.

وینود در اوور شانزدهم با یک پرتاب کامل از موهیت از بین رفت و به دلیل 30 توپ خوب (2x4s, 2x6s) اخراج شد و با سوریاکومار یک توپ 42-65 برای ویکت چهارم قرار داد.

با این حال رشید به مبارزه خود ادامه داد و ویکت کلیدی تیم دیوید (5) را در اور هفدهم رها کرد و برای چهارمین ویکت خود در بازی یک ضربه معکوس آسان گرفت.

اما سوریاکومار به زدن انبوهی از شوت ها از سمت دیگر ادامه داد و در اوور هجدهم، 20 ضربه را روی موهیت زد، با سه ضربه چهار و شش، و اولین ویکت IPL دوران حرفه ای خود را با یک ضربه شش از آخرین توپ در اینینگ بازگرداند.

در این روند، سوریاکومار همچنین 54 دوش دیگر برای ویکت ششم با کامرون گرین (3 بدون خروج) تنها 18 توپ انجام داد.

موضوعات مطرح شده در این مقاله