Sunrisers Hyderabad XI در مقابل پایتخت دهلی را پیش بینی کرد، IPL 2023: آیا T Natarajan مکانی پیدا خواهد کرد؟

IPL 2023: SRH در مسابقه بعدی به مصاف دی سی خواهد رفت© BCCI

Sunrisers Hyderabad در بازی آینده خود در IPL 2023 روز دوشنبه در استادیوم بین المللی راجیو گاندی در حیدرآباد به مصاف دهلی کپیتالز خواهد رفت. تیم آیدن مارکرام در حال حاضر با تنها دو برد از شش بازی در رده دوم جدول امتیازات قرار دارد. آنها با شکست هفت ویکت مقابل چنای سوپر کینگز وارد این مسابقه خواهند شد. با بازیکنان همه جانبه بوونشوار کومار، عمران مالیک و مارکو یانسن که عملکرد درخشانی از خود به نمایش گذاشتند، این احتمال وجود دارد که مدیران تیم ناتاراجان را برای بازی مقابل دی سی نیمکت نشین کنند.

SRH بعد از اینکه به نظر می رسید مبارزات آنها شروع شده بود، متحمل شکست های متوالی شد. ارتش نارنجی روی کاغذ خوب به نظر می رسید اما ضربه زدن آنها آنها را ناامید کرد.

خفاش‌بازان آنها در دو بازی قبلی که شکست خورده‌اند نه توانسته‌اند تعقیب کنند و نه امتیاز خوبی به دست آورند. با تعداد زیادی برنده مسابقات، آنها امیدوارند که کمپین خود را به مسیر خود بازگردانند.

از سوی دیگر پایتخت نشینان فصل سختی را پشت سر گذاشتند. آنها در تمام بخش ها مبارزه کردند و در نهایت پنج بازی را در تروت باختند.

با این حال، دیوید وارنر و سربازانش در نهایت موفق شدند اولین پیروزی خود را به دست آورند، زیرا در روز پنج شنبه به پیروزی چهار ویکتی مقابل Kolkata Knight Riders رسیدند.

پیش بینی SRH XI در مقابل DC: هری بروک، آبیشک شارما، راهول تریپاتی، آیدن مارکرام (ج)، مایانک آگاروال، هاینریش کلاسن (ج)، مارکو یانسن، واشنگتن ساندار، بوونشوار کومار، مایانک مارکهانده، عمران مالیک

مطالب پیشنهادی  "تصمیم گرفتی این آخرین مورد من است...": پاسخ حماسی MS Dhoni به IPL "Swansong"

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله