Sunrisers Hyderabad XI در مقابل راجستان رویالز، IPL 2023 را پیش بینی کرد: آیا عمران مالیک باز خواهد گشت؟

Sunrisers Hyderabad در IPL 2023© BCCI

Sunrisers Hyderabad زمانی که یکشنبه در لیگ برتر هند (IPL) 2023 به مصاف راجستان رویالز برمی‌آیند، از شکست شوکه‌کننده خود مقابل کلکته نایت رایدرز عقب نشینی خواهند کرد. SRH توانست با بولینگ منظم جلوی هجوم KKR را بگیرد. حتی زمانی که آیدن مارکرام و هاینریش کلاسن در راه پیروزی بودند، اما یک فروپاشی دیرهنگام به شکست آنها ختم شد. در بازی برگشت از آر.آر شکست خوردند.

آبیشک شارما در این رقابت ها فرم خوبی داشته است و انتظار می رود یک بار دیگر در کنار مایانک آگاروال بازی را باز کند. راهول تریپاتی در آخرین دیدار به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد و در کنار مارکرام نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

در مرتبه میانی، SRH دو گزینه انفجاری در هری بروک و هاینریش کلاسن داشت که می‌توانند هر مسابقه را برگردانند، اما مسئولیت بر عهده عبدالصمد خواهد بود تا به سرعت ثروت آنها را تغییر دهد.

وقتی نوبت به بخش بولینگ می رسد، انتظار می رود مارکو یانسن جایگاه خود را در کنار بوونشوار کومار و کارتیک تیاگی حفظ کند. این احتمال وجود دارد که SRH ممکن است عمران مالیک را انتخاب کند، اما برای Tyaga که به تازگی یک بازی انجام داده است، سخت خواهد بود. انتظار می رود که مایانک مارکانده دوباره تنها اسپینر شناخته شده در بین قهرمانان IPL 2016 باشد.

SRH XI پیش بینی کرد:آبیشک شارما، مایانک آگاروال، راهول تریپاتی، آیدن مارکرام، هری بروک، هاینریش کلاسن، عبدالصمد، مارکو یانسن، بوونشوار کومار، مایانک مارکانده، کارتیک تیاگی