Shubman Gill به تیم CSK MS Dhoni ‘Chennai Wicket’ قبل از Qualifier 1 هشدار داد.

شوبمن گیل، بازیکن اصلی تایتان های گجرات، معتقد است که موفقیت اخیر او در کریکت بین المللی و فرنچایز در درجه اول به دلیل درک عمیق او از بازی خود و شناخت بازیکنی است که او است. 52 توپ 104 گجرات تایتانز که با هشت شش تایی پر شده بود، رویال چلنجرز بنگلور ویرات کوهلی را از لیگ برتر حذف کرد زیرا رهبران در روز یکشنبه در اینجا تنها با 19.1 اور به مدت 198 نفر رانده شدند.

گیل، که شانس زیادی برای یک کلاه نارنجی با 680 ران (50 کمتر از 730 بازی Faf du Plessis) دارد، گفت: “من بازی خودم را می دانم… برای هر بازیکنی مهم است که بداند شما کی هستید.” پس از پیروزی تیمش

“توپ جدید کمی نگه داشت. از شبنم داشت مرطوب می شد. من فکر کردم ویجی شانکار سعی کرد خیلی سخت پیش برود. هنگامی که او شتاب را پیدا کرد، به آن ضربه زد.»

او همچنین هشداری به چنای سوپر کینگز با قرن درخشان داد و ادعا کرد که آنها یک حمله بولینگ عالی برای به چالش کشیدن تیم ام اس دونی “در این ویکت” در چپاوک در پلی آف دارند.

“من فکر می کنم ما یک حمله بولینگ عالی برای این ویکت (چنای) داریم. این یک بازی هیجان انگیز در برابر چنای در چنای خواهد بود. گیل در مراسم ارائه پس از بازی گفت: امیدوارم برای دومین بار به فینال راه پیدا کنیم.

مرد مسابقه در مورد قرن خود صحبت کرد: “همه چیز برای شروع و تبدیل آن به یک پروژه بزرگ است. خوشبختانه، من در تجارت خوب هستم. شما باید به خودتان فشار بیاورید، این مهم است.

جدا از گیل، هاردیک پاندیا، کاپیتان GT نیز از هم تیمی هایش به خاطر “آرامش” آنها در دوگوت تمجید کرد.

خونسردی بچه‌ها فوق‌العاده بود. ما می‌خواستیم شتاب را حفظ کنیم. ما جعبه‌های زیادی را علامت زدیم.» در مورد گیل، کاپیتان گفت: «او می‌داند که وقتی آن شوت‌های کریکت را بازی می‌کند، یک شوبمن گیل متفاوت است. او فرصت نمی دهد و این به ضربه زن دیگر اعتماد به نفس می دهد.” وی افزود: در ابتدا باید 197 می گرفتیم اما خوب کاسه نکردیم. اینینگ های ویژه از کوهلی اما برای اورهای مرده خیلی زود پیش رفتیم.

موضوعات مطرح شده در این مقاله