Sanjay Manjrekar توضیح می دهد که چه چیزی بن بست 0.1 ثانیه MS Dhoni را از همه آنها درخشان تر می کند.

MS Dhoni (سمت چپ) و Shubman Gill در فینال IPL 2023© AFP

سانجی مانجرکار، بت‌باز سابق تیم کریکت هند، پس از اینکه چنای سوپر کینگز در روز سه‌شنبه در ورزشگاه نارندرا مودی در احمدآباد، شوبمن گیل، ستاره گجرات تایتانز را در فینال لیگ برتر هند (IPL) 2023 در استادیوم نارندرا مودی در احمدآباد، ضربه‌ای درخشان انجام داد، سانجی منجرکار، بات‌باز تیم کریکت هند، در هیبت MS Dhoni بود. گیل تحویل مستقیم راویندرا جادجا را از دست داد و دونی با زمان واکنش حدود 0.1 ثانیه اخراج را کامل کرد. Manjrekar مورد ستایش قرار گرفت زیرا او آن را بهترین ضربه دانی تا به حال نامید.

من آن پرتاب های درخشان دانی را در طول سال ها دیده ام. بیشتر زمانی اتفاق می افتد که توپ از کنده ها فاصله داشته باشد و او آن را خیلی نزدیک جمع کند. او آنچه در مدرسه به شما یاد می دهند را انجام نمی دهد، اول توپ را جمع کنید. دستکش هایش را بسته نگه می دارد و فقط دستبند را برمی دارد. همه ما می دانیم که دونی سریع ترین استامپر است، اما آنچه امروز با شوبمن گیل دیدیم، خاص ترین استامپ دونی بود. ESPNCricinfo بعد از مسابقه

“جادیا یک توپ انداز سریع است. بنابراین یک بخش کلکسیونی وجود دارد، اما امروز آنها چیزی نبودند. ترافیک کم بود و درگیری ها خاموش بود. شاید او از اهمیت ویکت آگاه بود. لحظه ای عالی بود که جادجا مطمئن نبود که به بن بست رسیده است. او به سمت دونی رفت و از او پرسید که آیا ضربه زن بیرون است یا خیر و دونی با اطمینان سر تکان داد.

CSK رکورد پنجمین عنوان IPL خود را با شکست دادن GT با پنج ویکت در مسابقه قله به دست آورد.

موضوعات مطرح شده در این مقاله