S Sreesanth آماده بازگشت به میادین است ، Suresh Raina برای هم تیمی سابق خود در هند آرزوی موفقیت می کند

Suresh Raina برای هم تیمی سابق خود در S Sreesanth آرزوی موفقیت می کند در حالی که Pacer آماده می شود تا به بازی برگردد

در ابتدا ، BCCI S. Stressant را دریافت کرد.© توییتر


سوره رینا بازیکن اسبق کرکت هند به توییتر رفت تا برای هم تیمی سابق خود S. Sresant آرزوی موفقیت کند زیرا ریتم آماده بازگشت به میادین است. این بازیکن 37 ساله قرار است در مسابقات جام رئیس جمهور T20 که توسط انجمن ایالتی کرالا کرالا برگزار می شود بازی کند. روز دوشنبه ، سرزانت به شبکه های اجتماعی رفت تا پیامی صریح به طرفداران خود ارسال کند. همراه با عکس او نوشت: “وقت آن است که دوباره دستان خود را بچرخانید ، بهترین بازی را برای بازی من بیشتر دوست دارم. به همه افراد شگفت انگیز من ؛ همیشه به یاد داشته باشید” بهترین نسخه از خود ، اما مطمئن شوید که بهتر می شوید و بهترین ها بهترین ها هستند بهترین نسخه ، لطفاً هرگز از “خانواده # خود” دست نکشید.

بوق تجاری

در بخش نظرات ، Raina پاسخ داد ، “موفق باشید ، برادرم! خوب و با بهترین آرزوها برای شما و اراده خود پیش بروید! احترام بگذارید.”

در ابتدا ، استرس استنت به دلیل شرکت در یک ادعای لکه گیری در لیگ برتر هند (IPL) همراه با هم تیمی هایش راجستان روایلز (RR) آجیت چندیلا و آنکیت چاوان توسط BCCI برای همیشه ممنوع شد. سال گذشته ، محرومیت وی به هفت سال کاهش یافت و در سپتامبر سال جاری پایان یافت.

بلند شده

مسابقات محلی T20 از 17 دسامبر آغاز می شود. در این مسابقات تیم های KCA Royals ، KCA Tigers ، KCA Tuskers ، KCA Eagles ، KCA Panthers و KCA Lions حضور دارند.

کاتر اولین بازی خود را در هند در سال 2005 در برابر سریلانکا در ODI انجام داد. وی همچنین در سال 2011 با هندوستان و همچنین جام جهانی فیفا 2007 T20 موفق به کسب جام جهانی ODI شد.

مباحث ذکر شده در این مقاله