RR vs SRH، IPL 2023: آخرین توپ شش عبدالصمد با No-Ball Drama Hands SunRisers Hyderabad Thrilling در برابر راجستان رویالز

عبدالصمد در اینینگ پایانی شش گل زد و دوباره گل زد. برای رسیدن به هدف 215، SRH به 17 ران در اور نهایی نیاز داشت که توسط ساندیپ شارما با صمد و مارکو یانسن در صدر به ثمر رسید. صمد یک شش ضربه توپ دوم را زد تا در 5 ران بعد از آخرین اینینگ زمانی که درام شروع شد، تساوی باقی بماند. همه فکر می کردند صمد بیرون است و جاس باتلر در نزدیکی مرز گرفتار شده بود، اما داور توپ را صدا کرد و آخرین توپ به پایان رسید.

SRH برای برد به چهار ران نیاز داشت، اما صمد (17 دور) سپس اینینگ های شارما را برای 6 ارسال کرد تا به 217 در 6 برسد و یکی از غیرمحتمل ترین پیروزی های IPL را به دست آورد و بازیکنان RR را شوکه کرد.

ضربه زدن به شماره شش گلن فیلیپس (25 توپ از 7 توپ) نیز نقش خود را در چرخش در شانس SRH ایفا کرد زیرا آنها نیاز به 69 بازی از پنج اور آخر داشتند، البته با هشت ویکت در دست.

فیلیپس این تعقیب و گریز را با سه 6 تای متوالی و کولدیپ یداو با یک ضربان کم تجربه در مرحله ماقبل آخر تزئین کرد تا امیدهای یک پیروزی خیره کننده را دوباره زنده کند.

در پایان، تلاش خوب یوزوندرا چاهال (4/29) RR بیهوده بود، اگرچه در یک مرحله به نظر یک برد راحت برای RR به نظر می رسید.

SRH تعقیب و گریز را با احتیاط آغاز کرد زیرا آنها فاقد آتش بازی در پاورپلی بودند که در پایان آن ها 52 در مقابل 1 بودند، و آنمولپریت سینگ اولین قربانی چاهال شد.

مطالب پیشنهادی  مزایای فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی نسبت به بازار

راویچاندران اشوین (4-0-35-1) نیز آن را محکم نگه داشت و خفاش کاران SRH رسیدن به مرزها را دشوار دیدند.

در نیمه راه، SRH 87/1 بود، به 128 بیشتر از قسمت عقب نیاز داشت و نرخ درخواست به 13 بر اوور نزدیک می شد.

آبیشک شارما (55) پس از ضربه زدن به اشوین برای ضربه ششم برای دومین بار در اوور سیزدهم زمین خورد، در حالی که اسپینر برتر هند آخرین خنده را داشت.

در اور بعدی، راهول تریپاتی با ضربه های چهار و دو شیش توانست 19 ران از موروگان اشوین جمع کند.

هاینریش کلاسن که قبلاً یک چهار و شش ضربه زده بود، سپس با زدن یک شش و چهار از چاهال در اور شانزدهم، قبل از اینکه در پنجمین توپ آن به سمت جوس باتلر که حال خوبی داشت، بیفتد، در کمپ RR ایجاد هشدار کرد. در مدت طولانی قضاوت کرد

پیش از این، رویالز به لطف 95 زیرک از جاس باتلر، بازیکن اول انگلیس و 66 شکست ناپذیر کاپیتان سامسون، امتیاز 214 برای 2 را به ثمر رساند.

پس از 54 دوش با یاشاسوی جیسوال (35)، باتلر (95 توپ از 59 توپ) 138 دوش دیگر را با سامسون (66 بدون بیرون) در 13.3 اور انجام داد تا رویالز را پس از انتخاب ضربه زدن به مجموع بزرگی هدایت کند.

باتلر یک قرن شایسته را از دست داد و در مرحله ماقبل آخر با پنج دوش به میدان رفت. او در طول اینینگ های حیله گرانه خود ضربات 10 چهار و چهار شش را زد.

ضربه 38 توپی شکست ناپذیر سامسون با چهار مرز و پنج شش توپ همراه بود.

مطالب پیشنهادی  علائم و درمان سرطان تیروئید - دکتر دهقان منشادی

بولرهای SRH در تمام اینینگ ها بی خبر به نظر می رسیدند و همگی در حال خونریزی هستند.

رویالز به لطف شلیک سریع 35 توپ با 18 توپ از جیسوال با استعداد، که به فرم عالی خود در این فصل ادامه داد و به 1000 دوش IPL رسید، به سرعت 61 برای یک در پایان نیمه رسید.

این بازیکن جوان دو ماکسیمم بوونشوار کومار (4-0-44-1) و مارک یانسن (4-0-44-1) و پنج چهار امتیاز را به دست آورد، اما پس از انحراف نرم دومی در اور پنجم به سمت بولر کومار سقوط کرد.

یانسن جهش اضافی را با یک برش آهسته تر انجام داد و جیسوال فقط توپ را به دستان تی ناتاراجان زد.

این حرکت ادامه داشت زیرا میزبان 107 بر 1 در نیمه راه بود و سامسون توپ گیران SRH را مجازات کرد تا اولین پنجاه گل خود را در شش مسابقه به ثمر برساند.

سامسون زمانی که مایانک مارکانده را در اور نهم به مدت 21 دوش، سه شمش بزرگ را از بولور بدبخت شکست داد، رفتار ویژه ای داشت.

باتلر که در شروع دوره های خود نسبتاً ساکت بود، پس از استقرار خوب شروع به باز کردن آغوش خود کرد.

دوتایی باتلر-سامسون نرخ دویدن را همیشه بالای 10 دور نگه داشتند و در دور پانزدهم به 150 رسید، زیرا بولرهای SRH به طور فزاینده ای از نحوه شکستن شراکت بی اطلاع بودند.

زوج سلطنتی هر بار که بولرهای SRH را شروع کردند، پس از ایجاد یک پایه قوی، به زدن شش ها ادامه دادند. رویالز در پنج اور آخر 60 دوش اضافه کرد.

مطالب پیشنهادی  "بیگانگی" در KKR پس از "رها کردن" گوتام گامبیر: رابین اوتاپا در 2 سال گذشته در فرنچایز IPL

سامسون در اور شانزدهم دو شش ششم دیگر از مارکانده زد و در هجدهم به سومین پنجاه خود رسید.

باتلر در اور ماقبل آخر 5 ران از صد ران خود فاصله گرفت و بوونشوار کومار پس از بررسی اسکالپ شد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید می شود.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله