RR در IPL 2023 XI در مقابل RCB را پیش بینی کرد: آیا Ryan Parag از راجستان زیر آتش بیرون خواهد رفت؟

راجستان رویالز همچنان در صدر جدول رده بندی لیگ برتر هند (IPL) 2023 باقی مانده است، اما روسای فرنچایز هنوز چند مشکل برای حل کردن دارند. یکی از نگرانی های تیم، فرم رایان پاراگو همه کاره است که نقش تمام کننده در تیم به او داده شده است. بیتا پاراگا در هیچ مسابقه ای از این کمپین بازی نکرد. در بازی مقابل تیم بنگالورو، شاید مدیران تصمیم می گرفتند به یکی از جوانان دیگر تیم فرصت دهند.

سلطنتی ها اگر بخواهند در برابر رویال های ناسازگار اما خطرناک به راه های پیروزی برگردند، به چیزهای بیشتری از رده میانی شکننده خود نیاز دارند.

RR در حال حاضر با هشت امتیاز پس از چهار برد و دو باخت در صدر جدول قرار دارد، در حالی که RCB با سه برد و به همان تعداد باخت پنجم است.

اما RR بر اساس عملکرد خود در آخرین بازی مقابل لاکنو سوپر جاینتز در خانه باید چیزهای زیادی برای تأمل داشته باشد.

با تعقیب هدف 155، RR شروعی عالی داشت زیرا یاشاسوی جیسوال (44) و جاس باتلر (40) 87 دوش را در 11.3 اور انجام دادند، قبل از اینکه تیم میانه در 10 ران شکست بخورد.

جیسوال و باتلر احتمالاً قوی‌ترین زوج افتتاحیه در RR هستند و این دو در این فصل برای طرف مقابل تکان می‌خورند. اما این عملکرد درجه متوسط ​​است که به نگرانی برای RR تبدیل شده است.

کاپیتان سانجو سامسون و شیمران هتمایر گلزنی کرده‌اند اما به اندازه کافی ثابت نبوده‌اند و تیم برای پایان دادن به بازی‌ها از آنها حمایت می‌کند.

مطالب پیشنهادی  به روزرسانی جدول امتیاز IPL 2020: دارنده کلاه نارنجی و لیست بنفش دارندگان کلاهک پس از RCB در مقابل SRH

بدتر از همه، Devdutt Padikkal و Riyan Parag نتوانستند انتظارات را برآورده کنند.

Trent Boult و Sandeep Sharma، RR باتجربه دارای بولرهای بازکننده خوبی هستند و در مقابل Faf du Plessis و Virat Kohli از عهده وظایف خود بر می آیند.

راویچاندران اشوین با حیله گری و حیله گری خود در بخش اسپین را تحت تاثیر قرار داده است، اما یوزوندرا چاهال کمی گران بوده و باید بازی خود را ارتقا دهد.

RR احتمالاً XI را در برابر RCB بازی می کند:جاس باتلر، یاشاسوی جایسوال، سانجو سامسون، دودوت پادیکال، شیمران هتمایر، رایان پاراگ، دهروو جورل، آر اشوین، جیسون هولدر، ترنت بولت، ساندیپ شارما، یوزوندرا چاهال

با ورودی های PTI

موضوعات مطرح شده در این مقاله