Rishabh Pant توانبخشی را در آکادمی ملی کریکت آغاز کرده است، عکسی را به اشتراک می گذارد

ریشابه پنت در دسامبر گذشته در یک تصادف رانندگی درگیر شد© AFP

راه ریشابه پنت به سمت ریکاوری بسیار الهام بخش بوده است زیرا ضربه زن دروازه بان ویکت تمام تلاش خود را می کند تا به فرم بازگردد. پانت به دلیل جراحاتی که در یک تصادف رانندگی در دسامبر گذشته متحمل شد، از میادین دور شده است. او در نسخه فعلی IPL کنار گذاشته شد و در غیاب او، دیوید وارنر به عنوان کاپیتان دهلی کپیتالز منصوب شد. پنت از طریق پست‌های خود در شبکه‌های اجتماعی طرفداران و عزیزان خود را در جریان بهبودی و سلامتی خود قرار می‌دهد.

پنت اخیراً در اینستاگرام خود قرار گرفت و داستانی را به اشتراک گذاشت که در آن می توان او را در آکادمی ملی کریکت در بنگلور دید و به او پیشنهاد کرد که دوره توانبخشی را شروع کرده است.

si3pnbi8

پانت عکسی از پای گچ گرفته اش را منتشر کرد که روی یک تخت دراز کشیده و اطرافیان در مقابل او ایستاده بودند. عنوان مقاله اعلام کرد: “مرد برتر #NCA”.

اوایل این ماه، این بازیکن 25 ساله کریکت شاهد مسابقه IPL 2023 بین دهلی کپیتالز و گجرات تایتانز در ورزشگاه آرون جیتلی دهلی نو بود. شلوار در حال ورود به محل برگزاری با یک ماشین و سپس به آرامی به سمت جایگاه حرکت کرد. او بعد از پایان مسابقه از سکوها عکس گرفت.

تیم دی سی در افتتاحیه فصل خود در برابر لاکنو سوپر جاینتز، پیراهن شماره 17 کاپیتان را به نشانه این که او “همیشه با روحیه همراه تیم” است، روی سقف خانه آویزان کرد.

مطالب پیشنهادی  هولگر رون 20 ساله نواک جوکوویچ را از مسابقات آزاد ایتالیا حذف کرد

با این حال، یک منبع IPL به خبرگزاری PTI گفت که توسط BCCI مشخص شده است که این حرکت “کمی بیش از حد” به نظر می رسد و در یک سطح “غیر ضروری” است.

“به نظر می رسید کمی بیش از حد است. چنین ژست در صورت یک تراژدی نهایی یا بازنشستگی نجات می یابد. در این مورد، هیچکدام. Rishabh در واقع در مسیر بهبودی سریعتر از حد انتظار است. بنابراین، در حالی که این کار با نیات نجیب انجام شده است، مشخص شد که BCCI مؤدبانه به این فرنچایز دستور داده است تا از چنین حرکاتی در آینده اجتناب کند.»

با ورودی های PTI

موضوعات مطرح شده در این مقاله