Rishabh Pant با بازیکنان زیر 16 سال کریکت در NCA تعامل دارد. BCCI عکس ها را به اشتراک می گذارد

ریشابه پنت که در حال حاضر در حال بهبودی از جراحات ناشی از تصادف رانندگی در دسامبر گذشته است، با بازیکنان زیر 16 سال کریکت در آکادمی ملی کریکت در بنگالورو تعامل داشت. بتمن ویکت بان هندی تحت بازتوانی در NCA است و همچنان هواداران خود را از طریق پست های رسانه های اجتماعی خود در مورد سلامتی و بهبودی خود به روز می کند. هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) بینش هایی را در مورد این رویارویی به اشتراک گذاشت و حتی از پانت به خاطر انگیزه دادن به بازیکنان کریکت در حال جوانی تشکر کرد.

BCCI در توییتر چند عکس به اشتراک گذاشت و نوشت: «پسرانی که بخشی از کمپ با عملکرد بالا U16 در NCA بنگلور هستند این فرصت را داشتند که با Rishabh Pant در مورد کریکت، زندگی، کار سخت و خیلی چیزهای دیگر چت کنند. ریشابه پنت برای تعامل با این پسران جوان بسیار سخاوتمند بوده است.

این بازیکن 25 ساله کریکت اخیراً ویدیویی را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است که در آن می تواند بدون کمک عصا راه برود. دیده شد که چگونه عصاهای خود را دور انداخت و بدون مشکل راه رفت.

در این ویدئو، پنت با مربی‌اش نشان داده می‌شود که او ابتدا سعی می‌کرد با عصا راه برود قبل از اینکه آن‌ها را دور بیندازد تا هواداران خوشحال شوند.

مطالب پیشنهادی  ۱- وارد سایت ساخت اپل ایدی شوید

در اوایل این ماه، پانت شاهد مسابقه IPL 2023 بین دهلی کپیتالز و گجرات تایتانز در ورزشگاه آرون جیتلی دهلی نو بود. او در حال ورود به محل برگزاری با یک ماشین دیده شد و سپس به آرامی به سمت جایگاه حرکت کرد. او بعد از پایان مسابقه از سکوها عکس گرفت.

تیم دی سی در افتتاحیه فصل خود در برابر لاکنو سوپر جاینتز، پیراهن شماره 17 کاپیتان را به نشانه این که او “همیشه با روحیه همراه تیم” است، بر روی سقف خانه آویزان کرد.

با این حال، یک منبع IPL به خبرگزاری PTI گفت که توسط BCCI مشخص شده است که این حرکت “کمی بیش از حد” به نظر می رسد و در یک سطح “غیر ضروری” است.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله