RCB XI در مقابل RR را در IPL 2023 پیش بینی کرد: آیا ویرات کوهلی دوباره کاپیتان خواهد شد؟

ویرات کوهلی آخرین بار به عنوان کاپیتان رویال چلنجرز بنگلور برای بازی مقابل پنجاب کینگز در لیگ برتر هند (IPL) بازگشت، در حالی که فاف دو پلسیس، کاپیتان تمام وقت، به دلیل مشکلات جزئی مصدومیت، تصمیم گرفت بازیکن ضربه ای باشد. هنگامی که فرنچایز بنگالورو در اولین مسابقه تساوی یکشنبه برابر راجستان رویالز قرار می گیرد، جالب است که ببینیم آیا RCB رویکرد مشابهی را در پیش می گیرد یا خیر. دو پلسیس و کوهلی بیشترین گلزنی را با چوب مقابل PBKS انجام دادند، اما این فرنچایز به بازیکنان دیگری نیاز دارد تا با آنها هماهنگ شوند، به خصوص در مقابل تیمی با فرم مانند رویالز.

RCB دارای یکی از ترسناک ترین جفت های افتتاحیه IPL در دو پلسیس و کوهلی است. هر دو در این فصل در فرم بوده اند و شروع فوق العاده ای به RCB داده اند.

آنها تا کنون دو جایگاه (شرکت 148 دونده در برابر سرخپوستان بمبئی، 137 مسابقه در برابر پادشاهان پنجاب) علاوه بر اضافه کردن 44 و 42 دوش به ترتیب مقابل کلکته نایت ریدرز و پایتخت دهلی برپا کرده اند.

در این روند، دو پلسیس و کوهلی هر کدام چهار نیم قرن را شکستند.

با این حال، کوهلی دوست دارد با سرعت بهتری ضربه بزند.

گلن ماکسول نیز در این تورنمنت قدرت ضربتی خود را نشان داد اما به اندازه کافی ثابت نبود. RCB همچنین به جانبازانی مانند Dinesh Karthik، Mahipal Lomlor، Shahbaz Ahmed و Suyash Prabhudesai در حد وسط نگاه خواهد کرد.

اتک بولینگ RCB در دستان مطمئن محمد سراج است که در فرم هیجان انگیزی قرار گرفته است و در شش بازی 12 ویکت از جمله چهار ویکت برای 21 بازی آخر به دست آورده است.

مطالب پیشنهادی  سیدنی سیکسرز امضای مجدد کارلوس براتویت در BBL 10 را تأیید کرد

سراج توسط وین پارنل و هارشال پاتل که به ترتیب 8 ویکت در 4 و 6 بازی به دست آورده اند پشتیبانی می شود. اما هر دوی این بولرها کمی گران بوده اند و در مسابقات آتی به دنبال رفع این مشکل خواهند بود.

دپارتمان اسپین RCB توسط سریلانکایی Wanindu Hasaranga de Silva رهبری می شود که در سه سفر خود تاکنون چشمگیر به نظر رسیده است.

احتمالا RCB در حال بازی XI در مقابل RR است:ویرات کوهلی، فاف دو پلسیس، گلن ماکسول، ماهیپال لومرار، دینش کارتیک، شهباز احمد، وانیندو هاسارانگا، سویاش پرابهودسای، هارشال پاتل، وین پارنل، محمد سراج

با ورودی های PTI

موضوعات مطرح شده در این مقاله