RCB ستاره سابق CSK را به عنوان جانشین دیوید ویلی برای IPL 2023 معرفی کرده است

رویال چلنجرز بنگلور روز دوشنبه Kedar Jadhav را به عنوان جانشین دیوید ویلی برای باقی مانده لیگ برتر هند معرفی کرد. ویلی، بازیکن همه کاره از انگلیس، در این فصل چهار بازی برای RCB انجام داده است و سه ویکت اسکالپ کرده است. Jadhav که اولین بازی خود در IPL را در سال 2010 انجام داد، تاکنون 93 بازی IPL انجام داده است و 1196 دوش به نام خود را ثبت کرده است. این راست دست که قبلاً در 17 مسابقه نماینده RCB بود، با قیمت پایه 1 کرور خود به میدان رفت.

این بازیکن همه کاره 38 ساله از ماهاراشترا، 73 بازی ODI برای هند انجام داده است، 1389 ران به ثمر رسانده و همچنین 27 ویکت آف بریک گرفته است. او همچنین 9 T20I بازی کرد که در آنها 58 ران به ثمر رساند.

Jadhav در حراج IPL امسال فروخته نشد و نظرات خود را به زبان مراتی بیان کرد.

در مورد RCB صحبت کنیم، فرنچایز مستقر در بنگالورو روز دوشنبه در یک مسابقه IPL 2023 به مصاف Lucknow Super Giants خواهد رفت.

RCB برای حفظ شتاب ارائه شده توسط Virat Kohli، Faf du Plessis و Glenn Maxwell، که همگی ویکت‌ها را در هشت بازی تاکنون به دست آورده‌اند، تلاش کرده است. با قرار گرفتن بیشتر تیم ها در جدول رده بندی، حاشیه خطا در نیمه دوم رقابت کاهش یافت.

نمی توان از کوهلی، دو پلسیس و ماکسول انتظار داشت که در هر بازی کار خود را انجام دهند و زمان آن فرا رسیده است که بازیکنانی مانند ماهیپال لومرور، شهباز احمد و دینش کارتیک قدم بردارند.

مطالب پیشنهادی  درباره ویرات کوهلی، انتقاد اعتصابی دیوید وارنر، حکم متیو هیدن

فیلدینگ و فیلدینگ نیز نیاز به بهبود دارد که خود کوهلی پس از شکست مقابل KKR به آن اشاره کرد.

کاپیتان سابق هند به هدایت تیم ادامه خواهد داد مگر اینکه دو پلسیس که به عنوان “بازیکن تاثیرگذار” مورد استفاده قرار گرفته است به آمادگی کامل برگردد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید می شود.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله