Ravindra Jadeja با توئیت “با ارزش ترین دارایی” به بررسی های جدید می پردازد.

Ravindra Jadeja به عنوان “با ارزش ترین دارایی” در Qualifier 1 نامگذاری شد© BCCI/Sportzpics

Ravindra Jadeja، بازیکن همه کاره Chennai Super Kings، طرفداران را در مورد فعالیت رسانه های اجتماعی خود حدس می زد. پس از پیروزی CSK مقابل گجرات تایتانز در مقدماتی 1 لیگ برتر هند (IPL) 2023 به عنوان “با ارزش ترین دارایی مسابقه”، Jadeja در پست دیگری در توییتر ضربه دیگری وارد کرد. این کهنه کار همه کاره کمک های مهمی در این مسابقه داشت، هم با چوب و هم با توپ. بعد از اینکه او با نتیجه 22 بر 16 تیم را به 172 ران چالش برانگیز رساند، جادجا تنها با 18 ران در 4 اور خود، دو ویکت به دست آورد.

Jadeja پس از به اشتراک گذاشتن عکسی از دریافت جایزه Apstax Valuable Match Asset، به طرفداران توهین کرد و گفت که آنها چیزی در مورد کاری که Upstax انجام می دهد نمی دانند.

حتی ام اس دونی هم پس از مسابقه از بازیکن همه کاره تمجید کرد. “وقتی جادو شرایطی را ایجاد می کند که به او کمک می کند، تحت تاثیر قرار دادن او بسیار دشوار است. بولینگ او یک تغییر بازی بود. شراکت او با معین را نباید فراموش کرد.»

Jadeja پیام‌های رمزآلود را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارد و طرفداران را متعجب می‌کند که آیا همه چیز بین او و فرنچایز خوب است یا خیر. انتشار اخیر او قطعه دیگری از این پازل بود.

مطالب پیشنهادی  نیکات زارین به یووراج سینگ می گوید که آنها شباهت هایی دارند، مربوط به سال 2011 است.

چندی پیش، توییت Jadeja ‘Karma’ باعث گمانه زنی های وحشیانه در رسانه های اجتماعی شد. حتی همسرش هم به این پست واکنش نشان داد.

جادجا این تصویر را منتشر کرد و آن را با ایموجی بالا توضیح داد: «قطعاً دیر یا زود کارما از شما انتقام خواهد گرفت.»

در مورد مسابقه بین CSK و GT در مقدماتی 1، مردان MS Dhoni یک برد 15 ران کسب کردند و برای دهمین بار در مبارزات خود به فینال رسیدند.

اگرچه جادجا نقش مهمی در پیروزی تیم داشت، اما روتورای گایکواد، بازکننده بازی بود که با 60 توپ از 44 توپ، جایزه بهترین بازیکن مسابقه را از آن خود کرد.

موضوعات مطرح شده در این مقاله