PV Sindhu، HS Prannoy Advance; Kidambi Srikanth خارج از مسابقات بدمینتون آسیا

تصویر فایل PV Sindhu© AFP

پی وی سیندو دارنده دو مدال المپیک روز پنجشنبه در دبی با غلبه بر هان یو از چین به مرحله یک چهارم نهایی رقابت های بدمینتون قهرمانی آسیا راه یافت. به غیر از سیندو، HS Prannoy رهبر انفرادی مردان هند به یک چهارم نهایی راه یافت، اما برای هموطن Kidambi Srikanth پرده بود. در حالی که پرانوی نفر هشتم باید یک ساعت و دو دقیقه می جنگید تا چیکا اورا دوی واردویو از اندونزی را با نتیجه 16-21 21-5 18-21 در بازی مرحله یک شانزدهم خود شکست دهد، سریکانث توسط کودای نارائوکای ژاپنی نفر چهارم دروازه را نشان داد. 14-21 22-20 9-21.

بازی بعدی پرانوی کانتو سونیاما از ژاپن خواهد بود. سیندو در بهترین حالت خود بود زیرا فقط 33 دقیقه زمان نیاز داشت تا یوه 21-12 را 21-15 در مرحله یک هشتم نهایی شکست دهد.

سیندو نفره هشتم با آن سه یونگ از کره با نفر دوم بازی خواهد کرد. در دونفره مختلط، روهان کاپور و ان سیکی ردی پس از اینکه جفت چهارم کره ای سئو سئونگ جائه چای یو جونگ هندی ها را شکست دادند، به مرحله یک چهارم نهایی صعود کردند.

در ادامه، این دو هندی با جفت اندونزیایی دیان فردیناند و گلوریا امانوئل ویجاجا دیدار خواهند کرد.

با این حال، B Sumit Reddy و Ashwini Ponappa از بازی های دونفره مختلط پرده بودند زیرا شما با نتیجه 15-21 17-21 شکست خوردید.

ششمین زوج هندی سانکردی و چیراگ شتی نیز با پیروزی قانع کننده 21-13 21-11 مقابل جین یانگ و نا سونگ سونگ به مرحله یک چهارم نهایی دونفره مردان راه یافتند.

مطالب پیشنهادی  پپ گواردیولا در بازی در لیورپول شکست خورد ، رقابت در انتخابات را با ایالات متحده مقایسه می کند

ترکیب هند به مصاف زوج سوم اندونزیایی محمد احسان و هندرا ستیوان می رود.

موضوعات مطرح شده در این مقاله