‘No Masala Curry’: برنامه رژیم غذایی کوهلی نشان دهنده تعهد او به تناسب اندام است. نگاه کن

عکس فایل ویرات کهلی.© AFP

ویرات کوهلی، بت‌باز هندی، به‌اندازه تناسب اندامش معروف است. در حالی که بسیاری از کریکت بازان جوانی وجود دارند که آرزوی داشتن سبک و مهارت ضربه زدن به کوهلی را دارند، استقامت و هیکل بازیکن نیز الهام بخش نسلی است که بهترین نتیجه را از بدن خود بگیرند. علیرغم نزدیک شدن به 35 سالگی، کهلی هنوز به اندازه هر مرد جوانی در ضربات ضربتی آماده و سریع است. این در حالی است که در زمین نیز به نظر می رسد کهلی هرگز قدرت خود را از دست نمی دهد.

در حالی که تمرینات شدید کوهلی به خاطر تناسب اندام عالی او شایسته تقدیر است، رژیم غذایی او نیز نقش مهمی ایفا می کند.

کهلی در یک تعامل اخیر به تفصیل در مورد برنامه غذایی خود صحبت کرد. اکنون این ویدئو در شبکه های اجتماعی در حال پخش شدن است و هواداران بار دیگر در هیبت تناسب اندام این بازیکن هستند.

“90 درصد غذای من بخار پز، آب پز است. نه ماسالا. نمک و فلفل، آهک، اینطوری می خورم. من به طعم و مزه (غذا) خیلی متعصب نیستم، به آن (طعم) اهمیت نمی دهم. مثل سالاد با کمی سس. هرازگاهی. در تابه ای با کمی روغن زیتون یا چیز دیگری. بدون کاری، من فقط دال (عدس) می خورم. راژما و لوبیا را مثل پنجابی می خورم از دست ندهید. کوهلی در این ویدئو گفت: دال (عدس) را می‌خورم اما کاری ماسالا را نمی‌خورم.

اینجا را ببین:

کوهلی در حال حاضر برای رویال چلنجرز بنگلور در لیگ برتر هند 2023 بازی می کند. او فصل خوبی را پشت سر می گذارد. ضربه زن راست دست در 8 مسابقه 333 دوش با میانگین 47.57 به ثمر رساند. در عین حال نرخ اعتصاب او 142.31 است.

موضوعات مطرح شده در این مقاله

مطالب پیشنهادی  لیگ بزرگ باش: سیدنی سیکسرز امتحان "See" Skipper Jason Holder را امضا کرد