‘Mujhko Nazar Jaldi Lagta Hai’: برداشت غیرمعمول سوریاکومار یاداو از خالکوبی های خود

Suryakumar Yadav بازیکن هندی های بمبئی در مورد خالکوبی های بدن خود و اهمیت آنها صحبت کرد. او در مورد اولین خالکوبی خود صحبت کرد که به والدینش تقدیم شده بود و به او اجازه دادند تا کمی جوهر روی بدنش بگذارد. من اسم مادر و پدرم را خالکوبی کرده ام. این اولین خالکوبی من بود تا بتوانم برای بقیه اجازه بگیرم.» وقتی از ستاره تی 20 در مورد خالکوبی چشم بد روی بازویش سؤال شد، گفت: “همسرم به من گفت که این خالکوبی را انجام دهم. چون احساس می کند mujhko nazar jaldi lagta hai“.

ثریا، همانطور که میلیون ها نفر او را می شناسند، همسرش را دوست دارد که در مورد آن گفت: “من نیز یک خالکوبی به همسرم که به قلب من نزدیک است تقدیم کرده ام.”

وقتی در مورد خالکوبی مورد علاقه او از سوریاکومار پرسیده شد: “من یک پرتره از مادر و پدرم روی شانه ام دارم، 4-5 ساله است. این مورد علاقه من است.”

او روی بازویش خالکوبی شیر هم دارد که به آن می گوید: «شیر آرام است. من هم یک شیر آرام هستم.

Suriyakumar Yadav یک خالکوبی از تیرها روی شانه خود دارد، او گفت که آن را انجام داده است زیرا این بدان معنی است که هر زمان که زندگی شخصی را به عقب می کشد، این کار را انجام می دهد تا او را به جلو ببرد. خفاش‌باز اضافه کرد: «به عنوان مثال سه اردک من در برابر استرالیا (می‌خندد) است.

سوریاکومار همچنین یک خالکوبی روی پای خود دارد که نشان دهنده ایده “یک قدم در یک زمان” است.

مطالب پیشنهادی  هزینه کارشناسی خودرو معمولا چقدر است؟

بازوی دیگر سوریا خالکوبی بسیار منحصر به فردی دارد که مربوط به قبیله مائوری نیوزیلند است و کتک زن داستانی در مورد معنای آن تعریف کرد.

سوریاکومار گفت: “زمانی که در تور نیوزیلند بودم، با این طرح قبیله ای مائوری آشنا شدم. با مردی آشنا شدم که به من گفت که این طرح شانس و عشق به ارمغان می آورد و شما را آرام نگه می دارد.”

در مصاحبه ای، سوریاکومار نشان داد که آماده است دوباره جوهر بگیرد: “خالکوبی بعدی هر سه شماره کلاه من است (Test، ODI و T20I)، همسرم به من می گفت که منتظر بمانم تا سرپوش آزمایشی خود را انجام دهم و بعد از آن این خالکوبی را انجام دهم. “

سوریاکومار در تجربه دیوانه‌وارش از طرفداران، طرفداری را که در چنای ملاقات کرده بود به یاد آورد. “در چنای در طول ODI، با یک طرفدار ملاقات کردم که صورتم را روی ساعدش با عبارت “360 درجه” خالکوبی کرده بود. او هر بار برای تماشای مسابقات من می آید.”

در IPL 2023، سوریاکومار 544 دوش در 15 اینینگ به ثمر رساند. او یک قرن و چهار نیم قرن در این فصل IPL گلزنی کرده است. او از 58 مایل استون و 26 ماکزیمم عبور کرد.

Suryakumar Yadav 1675 دوش در 46 اینینگ برای هند در T20Is به ثمر رساند. بالاترین امتیاز انفرادی او 117 توپ از 55 توپ با 14 چهار و شش شش در مقابل انگلیس در ژوئیه 2022 بود. Suryakumar Yadav دارای سه قرن و 13 نیم قرن در کریکت بین المللی T20 است.

مطالب پیشنهادی  روهیت شارما نشانه تبلیغاتی خنده داری را در تبلیغ IPL 2020 قرار داده است که نشان می دهد هندی های بمبئی تنها در سال های عجیب و غریب برنده هستند

در ODI ها برای تیم هند، سوریاکومار 21 اینینگ انجام داد و با دو پنجاه 433 ران به ثمر رساند.

او تنها یک مسابقه آزمایشی برای هند انجام داد که آن هم در مقابل استرالیا در مسابقات Border Gavaskar Trophy. او توانست در یک اینینگ تنها هشت ران به ثمر برساند.

موضوعات مطرح شده در این مقاله