MSK Prasad به هند نسبت به تکرار اشتباه سال 2021 هشدار می دهد: “یک یازده نفر مانند…” را انتخاب نکنید.

سرمربی سابق MSK Prasad، که معتقد است جایگزینی ریشابه پانت آسیب دیده بسیار دشوار خواهد بود، می گوید که هند نباید با ذهنیتی از پیش تعیین شده مانند دو سال پیش، ترکیب نهایی را برای جام جهانی آزمایشی انتخاب کند. حرکت هند برای انتخاب دو اسپینر – راویچاندران اشوین و راویندرا جادجا – برای فینال WTC 2021 مقابل نیوزلند نتیجه معکوس داد زیرا پیسرها بر بازی در شرایط ابری در ساوتهمپتون تسلط داشتند.

اسپین می تواند در فینال مقابل استرالیا در Oval لندن در 7 ژوئن نقش داشته باشد، اما پراساد به تیم توصیه کرد بسته به شرایط آن زمان چالش نهایی را انجام دهند.

ما با دو اسپینر و سه بولر سریع رفتیم، اما بعد از آن باران آمد، باید برنامه‌هایمان را تغییر می‌دادیم، به نوعی به همان یازده بازی گیر می‌دادیم. اما این در گذشته است.

همه چیز به شرایط در The Oval بستگی دارد. این داستان واقعی فیلم، صحنه و صحنه است. ما نمی دانیم که آنها پنج روز چگونه خواهند بود، بنابراین نباید مشغول باشیم و شرایط را درک کنیم. و از غرایز خود پیروی کنید.

“هیچ دروازه بان هندی کاری را که پانت انجام داده انجام نداده است.”

پونت که قرن ها در انگلیس، استرالیا و آفریقای جنوبی گلزنی کرد، در صورت شکست دستور بالا برای ضدحمله در دسترس نخواهد بود. پراساد احساس می کند که KS Bharath انتخاب خودکار در غیاب Pant است، اما توانایی ضربه زدن به دومی نادر است.

«انتخاب بهارات (به جای ایشان کیشان) بسیار آسان است. گرفتن جای ریشابه مخصوصا در سریال های خارج از خانه بسیار سخت است. در تاریخ کریکت هند، هیچ ضربه‌زن دروازه‌بان دیگری در انگلیس، آفریقای جنوبی و استرالیا صدها گل به ثمر رسانده است، بنابراین جایگزین کردن او بسیار دشوار است.

مطالب پیشنهادی  Sunrisers Hyderabad XI در مقابل راجستان رویالز، IPL 2023 را پیش بینی کرد: آیا عمران مالیک باز خواهد گشت؟

“شما باید یک ویکت داشته باشید که برای 100 اور خوب باشد. این یک مسابقه آزمایشی است و ما باید از این منظر فکر کنیم.

پراساد که بین سال‌های 2016 تا 2020 سرمربی تیم ملی بود، گفت: “اما اگر فکر می‌کنید می‌توانید ایشان کیشان را به دست آورید، بهارات آزمایش شده و برای هند A در انگلیس بازی کرده است، بنابراین ممکن است آنها با او همراه شوند.”

“نحوه مقابله هند با حمله سرعتی استرالیا، روند بازی را تعیین می کند.”

انتظار می رود که چهار ستاره هند متشکل از روهیت شارما، شوبمن گیل، چتشوار پوجارا و ویرات کوهلی با میچل استارک، جاش هازلوود و پت کامینز روبرو شوند. Ajinkya Rahane در پنج سال نیز به تجربه ضربه زدن می افزاید.

سرنوشت بازی را تعیین خواهد کرد. چگونه سفارش برتر ما با بولینگ سریع آنها روبرو خواهد شد.

“روهیت با وجود گیل در شکل زندگی خود، در حال حاضر صد نفر در انگلیس دارد، کوهلی در فرم فوق العاده ای بوده است و پوجارا در بسیاری از کریکت های شهرستانی شرکت داشته است و آجینکیا با تجربه خود، این بهترین چیزی است که ما می توانیم داشته باشیم، آنها داشته اند. برای مبارزه و پیروزی در بازی.” – پراساد گفت.

“گیل نشان داده است که می تواند خود را با فرمت ها وفق دهد”

در شش ماه گذشته، گیل قرن های زیادی را در قالب های مختلف به ثمر رسانده و بهترین در IPL شده است.

همه چیز در مورد طرز فکر است و گیل با فرمت های مختلف سازگار شده است. در IPL، او در مورد تغییرات فنی که در ضربات زدن برای بهبود نرخ ضربه خود ایجاد کرد صحبت کرد. بنابراین اگر بازیکنی بتواند طرز فکر خود را متناسب با فرمت تغییر دهد، در هر قالبی خوب عمل خواهد کرد.

مطالب پیشنهادی  HS Prannoy، PV Sindhu هدایت تیم هند در جام Sudirman

این کاری است که او در قالب های مختلف انجام داده است. امیدوارم او این فرم را در انگلیس تکرار کند.

«در صورت نیاز، نادیده گرفتن جادجا و اشوین دشوار است»

پراساد گفت که اگر هند با چهار ضربان پیش برود، انتخاب بین آشوین و جادجا با توجه به آنچه که روی میز آورده اند بسیار دشوار خواهد بود.

Jadeya اخیراً آنقدر خوب بوده است که می تواند به عنوان یک ضربه زن متخصص بازی کند. این کار سختی است، با توجه به آنچه که هر دو می توانند روی میز بیاورند، نادیده گرفتن آن سخت است. اشوین با بیش از 400 ویکت خود و کسی که می تواند در هر سطحی بولینگ بازی کند. او گفت: “وقتی کار به نتیجه برسد، کار بسیار سختی خواهد بود.”

سوال سخت دیگر انتخاب بین Umesh Yadav و Shardul Thakur خواهد بود.

“این سخت ترین بخش است. اگر آمار را ببینید، اومش در خانه موفق‌تر از خارج از خانه است، بنابراین انتخاب شاردول این مزیت را به شما می‌دهد. پراساد اضافه کرد که باید در برابر حمله با کیفیتی مانند استرالیا نیز عمق ضربتی زیادی داشته باشید.

(به جز عنوان، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک فید سندیکایی منتشر شده است.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله