MS Dhoni Craze Peaks در Chepauk، Thala را به تأخیر می‌اندازد، چت مسابقه پست Harsha Bhogle. نگاه کن

تماشا کنید: MS Dhoni Craze Peaks at Chepauk، Thala Delay، Harsha Bhogles Post Match Chat

MS Dhoni در روز سه‌شنبه پس از مسابقه توسط تماشاگران Chepauk مورد تشویق قرار گرفت.© توییتر

با توجه به اینکه حراج لیگ برتر هند (IPL) قرار است اواخر دسامبر امسال برگزار شود، MS Dhoni گفته است که زمان زیادی برای تصمیم گیری در مورد در دسترس بودن خود برای فصل آینده دارد. اظهارات Dhoni پس از اینکه CSK به دهمین فینال IPL خود پس از شکست دادن گجرات تایتانز در مرحله مقدماتی 1 در روز سه شنبه رسید، بیان شد. در میان بلاتکلیفی در مورد آینده او، تعداد زیادی از هواداران برای حمایت از دونی آمده اند، کاپیتان سابق هند با تشکر از تماشاگران میزبان و خارج از خانه در این فصل، به گمانه زنی ها دامن زد.

پس از بازی مقابل GT در روز سه‌شنبه، تماشاگران Chepauk در حالی که او می‌خواست به هارشا بوگل در مراسم معرفی پس از بازی بپیوندد، او را تشویق کردند.

حتی بوگل از واکنش جمعیت متعجب شد وقتی از دونی پرسید: “چه زمانی شروع کنم؟” مراسم معرفی

Dhoni ممکن است آخرین بازی خود را در ورزشگاه MA Chidambaram خانگی چنای انجام داده باشد، زیرا برندگان چهار بار در مرحله مقدماتی 1، دارنده گجرات تایتانز را با 15 ران شکست دادند.

دونی در پاسخ به سوال میزبان هارشی بوگل که آیا بازی پلی آف آخرین بازی او در خانه بود، گفت: “نمی دانم، من هشت تا نه ماه فرصت دارم تا تصمیم بگیرم.”

“حوالی دسامبر یک حراج کوچک برگزار می شود، پس چرا همین الان سردرد را تحمل کنید. من زمان کافی برای تصمیم گیری دارم.»

“من همیشه برای CSK خواهم بود، چه در لباس بازی باشد و چه در جایی نشسته باشم. واقعا نمی دانم. اما صادقانه بگویم، ضررهای زیادی می طلبد. من از ژانویه از خانه دور بودم.” از ماه مارس تمرین کرده‌ام، پس خواهیم دید.”

(با ورودی های AFP)

موضوعات مطرح شده در این مقاله