‘MS Dhoni And Reserve Day’ خاطرات وحشتناکی از نیمه نهایی جام جهانی 2019 به ارمغان می آورد

فینال لیگ برتر هند (IPL) 2023 پس از اینکه بازی روز یکشنبه به دلیل بارش مداوم باران در ورزشگاه نارندرا مودی احمدآباد برگزار نشد، به روز رزرو برگزار شد. بسیاری از طرفداران امیدوار بودند که MS Dhoni برای پنجمین بار در دوران حرفه ای خود با Chennai Super Kings برنده جام IPL شود، اما مجبور شدند ناامید به خانه بروند. در حالی که مردان Dhoni قرار است روز دوشنبه به مصاف گجرات تایتان ها بروند، دورنمای بازی Dhoni در Reserve Day خاطرات بدی را زنده کرده است.

این نیمه نهایی جام جهانی ICC ODI 2019 بین هند و نیوزلند بود که به دلیل بارش باران در روز برنامه ریزی شده، بازی مجبور شد به «روز خالی» موکول شود. پیسرهای نیوزیلندی، به ویژه مت هنری، در شرایط ابری دست به شورش زدند تا هند را زودتر در معرض خطر قرار دهند.

این مسابقه همچنین شاهد بود که دونی، آخرین امید تیم هند، توسط مارتین گوپتیل بدرقه شد و به کیوی ها برای پیروزی 18 ران کمک کرد. معلوم شد این مسابقه آخرین مسابقه دونی با پیراهن هند بود و کاپیتان سابق تصمیم گرفت پس از چند ماه از کریکت بین المللی بازنشسته شود.

با دیدن اینکه فینال IPL 2023 نیز در روز رزرو برگزار می شود، طرفداران می ترسند که این آخرین باری نباشد که خفاش Dhoni را در IPL ببینند.

بعد از مرحله مقدماتی 1، هارشا بوگل از دونی در مورد برنامه های آینده اش پرسید. کاپیتان سابق هند پاسخ روشنی نداد و گفت حدود 8-9 ماه فرصت دارد تا تصمیم بگیرد سال آینده بازی کند یا خیر.

مطالب پیشنهادی  رادیکا می‌گوید: «بابیتا» مدعی است که عضو «تحقیق» گزارشی را از او ربوده است.

“نمی دانم. من 8 تا 9 ماه فرصت دارم تا تصمیمی بگیرم. حراج کوچک در ماه دسامبر اتفاق می افتد. پس چرا همین الان این سردرد را تحمل کنم؟ من زمان کافی برای تصمیم گیری دارم. اما همیشه در آنجا خواهم بود. CSK، چه در فرم بازی باشد یا در جایی بیرون نشسته باشد. من واقعاً نمی دانم.

در مورد فینال CSK vs GT در روز رزرو، اگر باران دوباره روند را مختل کند، برنده حتی با یک Super Over تعیین می شود. اگر بازی اصلا امکان پذیر نباشد، گجرات تایتانز به عنوان برنده اعلام می شود زیرا آنها در مرحله لیگ کمپین بالاترین رتبه را کسب کردند.

موضوعات مطرح شده در این مقاله